Dalīties:
Šokējošs Baidena paziņojums: “Pandēmija beigusies!”
Diezgan negaidīts paziņojums izskanējis svētdienas vakarā no ASV prezidenta Džo Baidena. Amerikas ziņu raidījumā “60 minūtes” viņš paziņoja, ka populārā vīrusa pandēmija ir beigusies. Baidens sacīja: “Mums joprojām ir problēma ar populāro vīrusu, mēs joprojām daudz strādājam pie tā… bet pandēmija ir beigusies.” Viņš arī priecājās, ka pūļi ar cilvēkiem var nākt uz pasākumiem bez maskām un var justies veseli.
Baidena izteikumi acīmredzot bija pārsteigums arī viņa administrācijai, jo Baltais Nams uz jautājumiem šajā sakarā nekādus komentārus nesniedza. Katrā ziņā tas var sarežģīt Baidena administrācijas līdz šim neveiksmīgos centienus nodrošināt papildu finansējumu potēm un citiem vīrusa apkarošanas pasākumiem. ASV prezidenta izteikumi iet pretrunā ar Pasaules Veselības organizācijas vadītāja Tedrosa Adanoma Gebrjesusa sacīto, kas aicina turpināt cīņu ar vīrusu.
Vai nu tā ir Baidena kārtējā vecuma problēma, vai nu globalizācijas algoritms ir uzkāries. Lai pandēmija neturpinātos Latvijā, jūs zināt par ko balsot 14. Saeimas vēlēšanās.
Dalies ar rakstu:

Komentāri