Dalīties:

Aizbildinoties ar bērnu interesēm, ASV Veselības un sociālo pakalpojumu departaments pagājušā gada beigās paziņoja, ka tiem, kuri vēlēsies ņemt aizbildniecībā bērnus, būs jāiziet tā sauktā “kultūras kompetences” apmācība. Tās mērķis ir nodrošināt, ka nepilngadīgie tiek ievietoti mājās, kas pieņem viņu seksuālo orientāciju vai dzimumidentitāti.

Savukārt vairāki republikāņi ir iesnieguši likumprojektus, kas neatbalsta jaunos noteikumus un aicina ievērot līdzvērtīgu attieksmi pret kristīgām organizācijām, kuras iesaistītas bez vecākiem palikušo bērnu aprūpē.

Amerikas Ģimeņu asociācijas pārstāvis Džeimons Teilors intervijā CBN News atzīst, ka ierosinātajām izmaiņām ir tālejošas sekas un attieksies ne tikai uz audžuģimenēm. “Šis likumprojekts izspiedīs kristiešus no audžuģimeņu aprūpes sistēmas, tomēr runa nav tikai par to,” skaidroja Teilors. “Baidena administrācija apgalvo, ka, ja esat kristīgs vecāks vai kristīgs audžuvecāks, jūs nenodrošināt bērniem drošu vidi. Un, ja bērni ir apdraudēti, to uzskata par vardarbību”. 

Arī Misūri štata ģenerālprokurors Endrjū Beilijs apgalvo, ka Baidena politika ir reliģiska diskriminācija un pārkāpj vārda brīvību. “Tā ievieš politiku, kuras mērķis ir izslēgt no audžuvecāku statusa cilvēkus ar dziļi reliģisku pārliecību”, apgalvo prokurors. 

Dalies ar rakstu:

Komentāri