Dalīties:

Advokāti gatavo Nirnbergas procesa 2. raundu, lai iesūdzētu tiesā visus, kas atbalsta krāpniecību ar koronavīrusu. Tūkstošiem advokātu visā pasaulē šobrīd iesniedz apsūdzības pret visiem, kas bija iesaistīti koronavīrusa pandēmijas izplatīšanā.

Amerikāņu-vācu advokāts Rainers Fuelmihs (Reiner Fuellmich) ierosināja prasības pieteikumu, kura mērķis ir Nirnberga 2.0, lai IKVIENS, kas piedalījies melu un baiļu izplatīšanā ap korona vīrusu, atbild par noziegumiem pret cilvēci.

Rainers Fuelmihs savas advokāta karjeras laikā ir vinnējis vairākas nopietnas lietas, pārspējot globalistu līdzskrējējus. Tā, piemēram, viņš iesūdzēja tiesā Vācijas banku, nosaucot to par noziedzīgu privāto organizāciju. Kādā citā lietā viņš veiksmīgi tika galā skandalozā tiesas prāvā par izplūdes gāzēm ar Volkswagen.

Viņš kopā ar citiem advokātiem kopš 2020. gada jūlija sākuma regulāri piedalās tiesas sēdēs, ved lietas un izmeklēšanas. Tika ievāktas daudzu liecinieku, ārstu, epidemiologu, žurnālistu liecības… Process aktīvi norisinās, taču nenotiek tik ātri, kā mums visiem gribētos… Burtiski daži cilvēki cīnās par patiesību un taisnīgumu, kamēr citi to ignorē vai pretdarbojas.

Mēs aicinām arī jūs nepalikt malā, maksimāli piedalīties šajā procesā, līdzdarbojoties patiesības atdzimšanā. Katrs savā vietā, kā prot, ar pieejamiem līedzekļiem un prasmēm. Izturēsim un uzvarēsim, draugi!

Dalies ar rakstu:

Komentāri