Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

SECINĀJUMI: JAUNAJAI VAKCĪNAI – JĀ VAI NĒ?

Apkopota informācija un tapis raksts no sērijas: Noskaidrosim patiesību!

Farmācijas bizness ir viens no ienesīgākajiem biznesiem pasaulē, un vēsture to pierāda; vēl lielāku peļņu nes tikai ieroču un narkotiku kontrabanda un seksa industrija. Piemēram, vakcīna pret tā saukto cūku gripu farmācijas nozarei ienesa vairāk nekā 7 miljardus eiro. Pirms 11 gadiem “Panorāma” ziņoja par iespējamo gripas pandēmijas saistību ar korupciju. Toreiz lielo ažiotāžu ap gripu izraisīja Pasaules Veselības Organizācijas (PVO) ekspertu grupa. Tolaik 250 mirušie prasīja vairākus miljardus dolāru no pasaules veselības budžeta, un ar valdību un mediju palīdzību cilvēkos tika radīta panika. Jau tad Rietumu prese atkārtoti bija rakstījusi par pasaules farmācijas industrijas un mediķu mafiju. [https://www.facebook.com/adrians.balodis/videos/1533262290191902] Jāsaka – nav nekā jauna zem saules. Šī gada nogalē tiek uzsākta vakcinēšanās pret Covid-19 vīrusu, un fakti, pierādījumi un viedokļi par to ir krasi atšķirīgi un pat pretēji. Uzdevām jautājumu tautai, ko cilvēki domā par vakcinēšanos rakstā “JAUNAJAI VAKCĪNAI – JĀ VAI NĒ?” [https://www.facebook.com/photo?fbid=4207806935903392&set=a.172532232764236], un apkopojām rezultātus.

Anglija ir pirmā valsts Eiropā, kurā 16. decembrī tika sākta masveida vakcināciju ar Pfizer vakcīnu; kopumā to saņēma 138 000 cilvēki. Pirmā saņēmēja bija 90 gadus veca sieviete, kura priecājās par doto iespēju atgriezties sociālajā dzīvē. Gunta no Anglijas raksta, ka viņas pilsētā vakcinācijas bums vēl nav sācies, kaut viņa ietilpst tajā iedzīvotāju grupā, kurus potēs pirmos. “Draudze mums ir vaļā, tāpat kā veikali, restorāni utt.,” viņa stāsta par pilsētiņas ikdienu, turklāt atklāj arī situāciju ar masku nēsāšanu, “Neviens pa ielu nestaigā maskās, tikai dažos veikalos prasa, bet ne visos. Un valdības mājaslapā ir izveidota sadaļa par to, ja kāds nevar lietot masku kādu iemeslu dēļ, ir jāizprintē veidlapa un var iet kur grib bez maskas, un nevienam, pat ne policijai, nav tiesību pārliecināties, vai tiešām šis cilvēks nevar lietot masku.” Viņa piekrīt apgalvojumam, ka Latvijā valdība pret tautu izturās ļoti agresīvi. Vineta uzskata, ka tas mainīsies tad, kad būs jauna valdība. Savukārt, Gunta skatās vēl tālāk un pauž vairāku aptaujāto domas, ka “Eiropa diktē noteikumus. Tas viss, kas notiek, ir saistīts ar naudu, kura tika iedota kā aizņēmums valstij.” Ritma domā līdzīgi: “Kam nauda – tam vara uzpirkt vakcīnu ražotājus. Autoritatīvu personu informācijas dēļ neuzticos ražotājiem, vakcīnā var būt manam organismam kaitīgas vielas.”

Kategoriski PRET Covid-19 vakcīnu ir 136 cilvēki no 194 aptaujātajiem. Jāni vakcinēšanās tēma sadusmo, viņš raksta: “Absolūti NĒ! Manī tas tikai uzkurina naidu. Mana ģimene ir pilnīgi pret!” Irina iesaka aizdomāties: “Iedomājies tik “drošu” vakcīnu, ka tev draud, lai tu vakcinējies pret tik nāvējošu slimību, ka tev ir jātestējas, lai zinātu, vai tev tā ir.” Sandija ir pret vakcīnu, un pamato to: “Palasiet, ko saka oficiālie ziņu avoti par šo vakcīnu, par iespējamām blaknēm! Piemēram, ASV Pārtikas un Zāļu pārvalde brīdina par insultu, grūtniecības un dzemdību problēmām, artrītu, sirdslēkmēm, nāvi utt.” Anita, savukārt, vienkārši nevēlas riskēt ar savu veselību, kas jau no bērnības ir slikta, un arī ar savu dzīvību. Inga izsaka savas domas: “Noteikti, ka nevajag vakcinēties, jo vairāki cilvēki jau miruši no vakcīnām. Vairākiem cilvēkiem ir nekontrolēti krampji, viņi raustās,” un viņa turpina par savu paziņu, “Viņam bija ļoti auksti, viņš sāka nekontrolēti drebēt, viņa žoklis tik ļoti drebēja, ka viņš nolauza zobu.” Drosma dalās ar faktiem: “Phizer vakcīnu Eiropas Zāļu Aģentūra vēl nav apstiprinājusi, sanāksme paredzēta 29. decembrī. Turklāt Aģentūrā ir liela nepārliecinātība par vakcīnas drošumu un nekaitīgumu.”

“Tik ātrā laikā nevar saražot drošu un pārbaudītu vakcīnu!” vakcīnai saka nē un savu izvēli pamato Santa, “Paši ražotāji sakot, ka blakusparādības pēc otrās vakcīnas nebūs pastaiga parkā!” Sieviete labāk izvēlas pārslimot kovidu. Arnis piekrīt: “Ja vakcīna ir izstrādāta 1 gada laikā, tas nozīmē, ka pārbaude, kā tā ietekmē cilvēku, nav bijusi pietiekami nopietna. Cilvēks nav telefons, ja kaut kas nebūs pareizi, veselību neatgriezīsi, no nāves neuzcelsi.” VAKCĪNAS NELABVĒLĪGĀS SEKAS IR GALVENAIS APTAUJĀTO ARGUMENTS NEPOTĒTIES PRET COVID-19. CILVĒKI ATZĪST, KA NEZINA, KAS TUR IEKŠĀ (KĀDAS VIELAS, ČIPI), UN NEUZTICĀS VAKCĪNAI. Itāļu zinātnieks, nanopatalogs Stefano Montanari personīgā video pastāsta par savu atklājumu par kovida vakcīnām: “Ir pārbaudītas 28 vakcīnas, un katrā ir atrasti nanometāla gabaliņi, kuri var slikti ietekmēt cilvēka organismu, var izraisīt vēzi, paralīzi, kustību un psihiskos traucējumus.” Viņš atklāj, ka viņa praksē ir bijuši gadījumi, kad pēc kādas stundas vai nākamajā dienā pēc vakcīnas saņemšanas pacientiem ir sākušies kādi no minētajiem traucējumiem. [https://www.facebook.com/veritalibera7/videos/401561060973129]

Elvijs liek padomāt: “Kādēļ mākslīgi iedzīt sevī vīrusu, ja ir liela blakusefektu iespējamība? Šo vīrusu var izslimot dabīgi un bez jebkādiem blakusefektiem vai vismaz ar mazāk iespējamiem blakusefektiem.” Ligita strikti pauž savu nostāju: “Nē! Neuzticos. Bija laiks, kad potēja pret stafilokoku, vēlāk noņēma šo poti. Mans rezultāts pēc potes bija stafilokoka infekcija.” Arī Ģirts ir pārliecināts, kā rīkosies: “Es personīgi neparakstos uz kaut ko tādu, jo nezinu, vai mana sirds vēl turpinās darboties tālāk vai apklusīs. Tas ir tas pats kā krievu rulete. Būs lemts vai nē…” Ivonna uzskata, ka cilvēka organismam pret slimībām ir jāmācās cīnīties pašam: “Labākā vakcīna ir ķermeņa imūnsistēma!” Viņai piekrīt Inga un arī Maija: “Man ir alerģija uz medikamentiem, kā arī ir sirds slimības. Tad jau labāk dzīvot dabīgā veidā, kā Dievs atļāvis. Stiprināsim savu imunitāti, un ar Dieva palīdzību viss būs labi.” Arī Brigita šajā jautājumā uzticās Dievam: “Mans ķermenis pieder Dievam, nevis vakcinācijas reklamētājiem, kas plāno samazināt cilvēku dzīves ilgumu. Ja Dievs dos, gribu vēl piedzīvot savus mazbērnus un paveikt daudz labu darbu.” Arī Maija vēlas dzīvot un redzēt savus mazbērnus.

Katoļu raidorganizācijas rīkotajā samitā “Patiesība pāri bailēm” īru imunuloģe Doloresa Keihila atklāja, ka nepieņemtu vakcīnu pat par desmit miljoniem dolāru, savu nostāju pamatojot ar ikviena cilvēka brīvībām: “Cilvēkiem ir dabiskas tiesības uz domas brīvību, vārda brīvību, pulcēšanās brīvību, reliģijas brīvību, bet pats galvenais – uz ķermeņa neaizskaramību. Tāpēc to darīt ir pilnīgi nelikumīgi.” [https://www.lifesitenews.com/news/forcing-citizens-to-take-covid-vaccine-entirely-unlawful-says-irish-doctor?fbclid=IwAR2KlP197L-WPaxejvIrwnIDizM-_p-lKsD2fWFUZDhW2OuU8RcCQmVnc5U] PATIESĪBA IR SPĒCĪGĀKAIS IEROCIS PRET BAILĒM UN DARA BRĪVU. PATIESĪBA ARĪ CILVĒKIEM ĻAUJ APZINĀTIES, KA VIŅIEM IR IZVĒLE.

Kristiāna ir radikāli pieņēmusi lēmumu nevakcinēties un apzinās tā sekas: “Esmu pret! Esmu skolotāja un saprotu, ja vakcīna būs obligāta, man būs no darba jāaiziet.” Arī Juna apliecina gatavību iet prom no darba, ja būs obligāta vakcinēšana. Inga ir gatava spert šo pašu soli: “Centīšos izvairīties no vakcinēšanās, pat ja būs jāaiziet no darba. Jo tā būtu ļoti stulba nāve – nomirt no vakcīnas. Tas pats, kas pašnāvība.” Līga priecājas par šo rakstu un atzīst, ka “tas ir labāk nekā izlasīt rakstu ziņu portālā”, savukārt, Vineta aizdomājas par to, kurā kārtā vakcinēs mūsu politiķus un deputātus. SECINOT VAR SPRIEST, KA CILVĒKI, KURI IR PRET VAKCINĀCIJU, APZINĀS VAKCĪNAS NEGATĪVĀS SEKAS ĪSTERMIŅĀ UN ILGTERMIŅĀ. “Neesmu ne deputāts, ne ārsts, ne panikas cēlājs, bet skaidrs ir tas, ka jebkas, ko injicēsim sevī, savos bērnos un ģimenes locekļos, atstās sekas, un diemžēl mēs pat nestādāmies priekšā kādas,” pārliecināts ir Edgars.

Cilvēki, kuri ir PAR vakcīnu, mūsu aptaujā bija vien daži. Olga saka: “Krievu vakcīna nav bīstama.” Māris uzskata: “Vakcīna nav piespiedu. Tā vajadzīga mediķiem un veciem cilvēkiem.” Vakcīnu atbalstītāju argumenti visbiežāk ir pārliecība, ka vakcinēšanās nebūs obligāta. Tādu, kuri VĒL NEZINA VAI NAV IZLĒMUŠI, par vai pret, arī ir maz. Leonards to pamato: “Viņķele taču atļāva paskatīties un pārbaudīt, kā vakcīna iedarbojas. Izmantošu šo iespēju paskatīties.” Vīrietis pagaidām uz to skatās ar humoru, un viņam piekrīt arī Albina. Arī Astrīda domā nogaidīt: “Dzīvosim – redzēsim.” Raitis saka: “Jāpaskatās, kas notiks ar citiem, kas vakcinējas, un tad jālemj.”

ŠAJĀ JAUTĀJUMĀ VAR SECINĀT, KA LIELĀKĀ DAĻA SABIEDRĪBAS JAU IR SKAIDRI NOLĒMUSI TEIKT VAKCĪNAI JĀ VAI NĒ. Sigita uztraucās par to, kas sekos vakcinācijai, un viņa nav vienīgā: “Tie, kas nevakcinēsies, būs piespiesti! Izvēles nebūs – netiksiet klāt saviem bezskaidras naudas līdzekļiem. Totāla kontrole. Viss jau sen saplānots.” Bet Alekss jautā, vai kristiešiem būtu jāvakcinējas. Ļoti daudz cilvēku vēlas izteikt savu viedokli par vakcināciju, komentēt, šī tēma ir ļoti aktuāla, cilvēki par to domā. Domāsim veselīgi un spriedīsim atbildīgi! Jo tā ir mūsu nākotne.

Komentē, izsaki savu viedokli arī tu!

KAS NOTIEK PATIESĪBĀ? Pa tiešo no acu lieciniekiem. Pa tiešo no tiem, kas paši piedzīvo, redz, dzird, domā un izsaka savus novērojumus un secinājumus.

Stratēģija ir vienkārša. Atveru tēmu par aktuālu problēmu, tendenci, notikumu un aicinu katru rakstīt, komentēt, dalīties ar ierakstu. Pēc tam visa iegūtā informācija tiks apkopota, izdarīti secinājumi un tiks uzrakstīts informatīvs raksts par to, kas tad patiesībā notiek, kāda ir patiesība.

Šeit tu vari izteikties, nekādas cenzūras. Runā, ko redzi, dzirdi un domā.

Paldies visiem, kas domā, raksta, ir aktīvi! Tas patiesi ir vērtīgi. Esi aktīvs, patiesība padara pasauli labāku!

Paldies visiem, kas izsaka savas domas un palīdz cilvēkiem domāt, nonākt pie objektīviem secinājumiem.

Dalies ar ierakstu!

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri