Dalīties:
Par “Līgatnes Komunālservisa” rīcību vēršos pie Tiesībsarga
 
👉Tā vietā, lai risinātu siltā ūdens milzīgās izmaksas Līgatnes daudzdzīvokļu namā, Cēsu pašvaldības apsaimniekotājs “Līgatnes Komunālserviss” nekaunīgā kārtā, izmantojot tehniskus iemeslus, atslēdza silto ūdeni visai mājai. Nepatīk tarifi – atslēdzam apkuri vispār! Šāda rīcība ir pretrunā ar tiesībām uz cilvēka cienīgu dzīvi un neatbilst labas pārvaldības principam no Cēsu pašvaldības puses, kurai pilnībā pieder uzņēmums “Līgatnes Komunālserviss”.
👉Konteksts: Līgatnē siltumenerģijas tarifs, kas kopš 1.maija pilnībā ir jāsedz vietējiem iedzīvotājiem, ir 204,05 EUR/MWh bez PVN. Tas nozīmē, ka rīta duša Līgatnē mēnesī izmaksā aptuveni 150 eiro. Cēsīs tarifu samazināja par 41,9% līdz 85,42 EUR/MWh bez PVN, Siguldā siltā ūdens uzsildīšana maksā 26 reizes lētāk, bet Līgatnē pēc iesnieguma par augstajiem tarifiem silto ūdeni vispār atslēdza.
👉Lai aktualizētu jautājumu un meklētu risinājumu sadārdzinātajiem siltumenerģijas tarifiem, jau iepriekš sūtīju iesniegumus Cēsu pašvaldības mēram, Līgatnes apvienības vadītājai, “Līgatnes Komunālservisam”, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai un Patērētāju tiesību aizsardzības centram. Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija, atbildot uz iesniegumu, paziņoja, ka siltumenerģijas tarifs ir pilnībā atkarīgs no Cēsu pašvaldības un tās uzņēmuma “Līgatnes Komunālserviss”. Pagaidām, kā pret sienu! Lieki piebilsts, ka Cēsu pašvaldība ir “Jaunās vienotības” kontrolē.
Dalies ar rakstu:

Komentāri