Dalīties:

Baidens rīko valstu augstāko amatpersonu tikšanos, lai apspriestu turpmākos vakcināciju plānus

ASV prezidents Džo Baidens paziņojis par saviem plāniem 12.maijā sasaukt jau otro samitu saistībā ar populāro vīrusu, kurā piedalīsies pasaules politisko un privāto sektoru līderi.
“Šis samits ievērojami palielinās mūsu kolektīvos spēkus izbeigt šo pandēmiju un sagatavoties nākamajiem veselības apdraudējumiem, vakcinējot visu pasauli,” ziņots no Baltā nama.
Tikšanās jeb samita rīkotāji “aicina pasaules līderus, pilsoniskās sabiedrības locekļus, nevalstiskās organizācijas, filantropus un privāto sektoru pārstāvjus uzņemties jaunas saistības un rast risinājumus, lai vakcinētu pasauli, glābtu dzīvības tagad un nodrošinātu labāku veselības aizsardzību — ikvienam, visur.”
Tas notiek laikā, kad ASV Slimību kontroles centrs un Lielbritānijas valdības dati pārliecinoši uzrāda, ka vakcīnas ne tikai nepasargā no inficēšanās, bet tās arī ātri zaudē savas aizsardzības spējas pret smagu saslimšanu vai nāvi.
Prestižā britu žurnāla The Lancet nesen publicētajā ilgtermiņa pētījumā, kas sekoja Moderna un Pfizer izmēģinājumu dalībniekiem, konstatēts, ka vakcīnas neietekmē kopējo mirstību.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri