Dalīties:

ASV atbalsta pasākumi transpersonām diskriminācijas apstākļos

ASV Baidena administrācija piemin Starptautisko transpersonu redzamības dienu ar jauniem atbalsta pasākumiem transkopienām, kuras pēdējā laikā saskaras ar diskrimināciju valsts līmenī. To mērķis ir uzlabot trans-bērnu garīgo veselību, palīdzēt transpersonām vieglāk piekļūt valsts pakalpojumiem, kā arī lidostās nodrošināt papildus dzimuma identifikācijas iespējas.
“Transpersonas ir vieni no drosmīgākajiem amerikāņiem, un viņu dēļ mūsu tauta un pasaule ir stiprāka un pārtikušāka”, 30.martā paziņoja Baidens.
Jāpiebilst, ka Aiovas štata gubernators Kims Reinoldss martā parakstīja likumprojektu, kas aizliedz trans-meitenēm piedalīties vidusskolas un koledžas vieglatlētikā, neskatoties uz argumentiem, ka likumprojekts ir diskriminējošs.
Savukārt, Teksasas gubernators Gregs Ebots uzticēja štata Bērnu aizsardzības dienestiem pārbaudīt tos vecākus, kuri saviem bērniem nodrošina genderidioloģisku audzināšanu, nosaucot to par “vardarbību pret bērniem”.
ASV Izglītības sekretārs Migels Kardona dosies uz Floridu, lai apspriestu tur nesen pieņemto likumprojektu, kas aizliedz diskusiju par genderideoloģijas tēmām no bērnudārza līdz trešajai klasei.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri