Dalīties:

Žurnāliste atklāja šokējošas ziņas: valdība nogalina cilvēkus veco ļaužu pansionātos un slimnīcās
Pagājušogad pie žurnālistes Žaki Divuā pienāca cilvēks, kurš pastāstīja, ka viņa tēvs bija nogalināts slimnīcā. Saņēmusi vairākus šādus paziņojumus, viņa nolēma šo jautājumu izmeklēt. “Tas, ko es atklāju, bija pārsteidzoši,” saka Divuā.
Viņa saprata, ka tas ir jāpaziņo, un vērsās pie 28 dažādu mediju redaktoriem. Žurnāliste vispār nesaņēma nekādas atbildes. “Tas ir visai neparasti,” teica viņa Gereta Aika šovā.
Divuā izmeklēja nāves gadījumus veco ļaužu pansionātos, slimnīcās un hospitāļos. Viņa aprunājās ar 50 aculieciniekiem un mirušo radiniekiem.
Sešpadsmit no tiem bija gatavi intervijai masu medijos. “Mums ir daudz pierādījumu.” Piemēram, ir norādes uz to, ka Mets Henkoks, Lielbritānijas veselības ministrs, lika izmantot Midazolāmu koronavīrusa pacientu “ārstēšanai”.
Midazolāma izmantošana noved pie šādu pacientu mirstības pieauguma, brīdina Divuā. “Jo vairāk jūs to lietosiet, jo lielāka iespējamība, ka kāds mirs,” saka žurnāliste. Viņa piebilda, ka Amerikā šo līdzekli izmanto nāves sodu izpildei.
Tāpat žurnālistei ir pierādījumi, ka Midazolāms tika ievadīts pacientiem, kuri atradušies bezsamaņā. Cilvēki, kuriem tika ievadīts līdzeklis, zaudēja samaņu, bet pēc tam viņiem ievadīja to atkārtoti. “Tam nav racionāla izskaidrojuma” – šādi pacientus nogalināja. “Tas stipri uztrauc”.
“Meta Henkoka rokas ir asinīs,” sacīja Divuā. Gerets pauda pārliecību, ka tas notiek ne tikai Lielbritānijā, bet arī citās valstīs. Žurnāliste piebilst: “Domāju, ka tas notiek visā pasaulē.”

Avots

Dalies ar rakstu:

Komentāri