Dalīties:

Vai Latvijā būtiskas izmaiņas pēc ārkārtējās situācijas beigām?

Principā terors, kaut arī mazāks, turpinās. Daļa ierobežojumu tiek atcelti vai atvieglināti, bet realitātē Latvija tagad būs līdzvērtīgā situācijā, kādā vairums valstu dzīvoja līdz šim.
– jebkādi organizēti pasākumi, tai skaitā sportā un izglītībā ārā var pulcēt līdz 3000 cilvēku, nereģistrējot apmeklētājus. Privātajos pasākumos turpmāk varēs pulcēties līdz 50 cilvēkiem, savukārt kāzās, bērēs vai kristībās – līdz 250.
– tiek atceltas sertifikātu pārbaudes veikalos, saglabājot prasību vienam apmeklētājam nodrošināt 15 kvadrātmetrus no tirdzniecībai atvēlētās platības.
– tiek atcelti darbalaika ierobežojumi jebkādu pakalpojumu sniegšanai.
– āra un mazumtirdzniecības pakalpojumiem, kā arī baznīcu un reliģiskajos pasākumos no 1. marta tiek atcelta prasība pēc vakcinācijas/pārslimošanas sertifikāta.
– nav nepieciešama “zaļā pase”, lai darbinieks varētu veikt darbu. Taču dažās nozarēs sertifikāta nepieciešamība būs obligāta vēl mēnesi. Tāpat aizvien tiek saglabāta prasība lietot medicīniskās maskas vai respiratoru.
– sertifikāti būs nepieciešami publiskos pasākumos, piemēram, sporta vai kultūras jomās, diskotēkās, naktsklubos, atrakcijās, sporta un amatieru aktivitātēs, ēdināšanā, piemēram, kafejnīcās un restorānos, kā arī individuālo pakalpojumu gadījumā, kur nelieto maskas vai FFP2 respiratorus bez vārsta.
 
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri