Dalīties:

Ungārija izsludina referendumu par likumu pret genderideoloģijas veicināšanu un pedofiliju

Balsojums par minēto likumu notiks 3.aprīlī, tajā pašā dienā, kad parlamenta vēlēšanas.
Likums ne tikai aizstāv ģimenes vērtības, bet arī pastiprina sodus par bērnu pornogrāfiju, nosaka izveidot jaunu dzimumnoziedznieku reģistru un ierobežo seksuālo izglītību Ungārijas valdības apstiprinātajās organizācijās.
Kā liecina sabiedriskās aptaujas rezultāti, Ungārijā 73% pieaugušo atzīst, ka bērniem nevajadzētu mācīt par seksuālo orientāciju bez vecāku atļaujas, un vairāk nekā 90% norāda, ka dzimuma maiņas procedūras nedrīkst veicināt vai darīt pieejamas nepilngadīgajiem.
Savā video uzrunā aicinot iedzīvotājus piedalīties referendumā, premjers Viktors Orbāns sacīja: “Eiropas birokrāti sūdzas, ka mēs nepieļaujam to, kas ir kļuvis par Rietumeiropas praksi, kad genderideoloģijas aktīvisti dodas uz bērnudārziem un skolām, lai sniegtu seksuālu informāciju. Tas ir tas, ko Briseles birokrāti vēlas arī Ungārijā. Mūsu bērnu nākotne ir apdraudēta, un mēs nevaram piekāpties šajā jautājumā.”
Dažas dienas pēc likuma pieņemšanas jūnijā Eiropas Komisijas prezidente Urzula fon der Leiena solīja izmantot “visas Komisijas pilnvaras”, lai apturētu šo likumu. ES jūlijā uzsāka tiesvedību pret Ungāriju un decembrī nosūtīja lēmumu Ungārijas valdībai, pieprasot likuma atcelšanu.
Jāatzīmē, ka kopš 2018. gada Ungārija ir likvidējusi “genderapmācību” kursus, aizliegusi viendzimuma adopciju un veikusi grozījumus valsts konstitūcijā, lai aizsargātu laulību un dabisko ģimeni. Jāpiebilst, ka premjerministrs Viktors Orbāns pretendē uz savu piekto termiņu, kandidējot pret genderideoloģiju atbalstošu un globālistu atbalstītu sāncensi.
Nav ne mazāko šaubu, ka šīs Rietumeiropas “vērtības” ienāk arī Latvijā. Bet ko mūsu valdība ir darījusi un dara patreiz, lai veicinātu un atbalstītu tradicionālās ģimenes vērtības, kas ir visas sabiedrības pamats?
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri