Dalīties:

Globālisti plāno kontrolēt produktu sadalījumu – TURPMĀK VESELĪGS ĒDIENS TIKAI PAR RECEPTĒM!
Rokfellera mājaslapā tika publicēts oficiāls raksts par to, ka viņi ņem savā kontrolē pārtikas piegādes sistēmu, jo attīstīto valstu iedzīvotāji pārāk neracionāli patērē ēdienu.
Rokfellera fonds piedāvā ieviest stingrus ēdiena patērēšanas standartus, izsludinot saukli “ĒDIENS IR ZĀLES”, saskaņā ar kuru piedāvā, lai “ĀRSTI IZRAKSTA RECEPTES VESELĪGAM ĒDIENAM TĀPAT KĀ MEDIKAMENTIEM”, kas ļaus ierobežot pārmērīgu pārtikas produktu izmantošanu!
Citāts no Rokfellera mājaslapas:
“Ēdiens ir zāles. Lielas iestādes, piemēram, skolas, slimnīcas, universitātes un bērnudārzi tērē miljardiem dolāru, lai iegādātos ēdienu.
Ietekmējot tirgu tādā līmenī, viņu pirkumu izvēle veido mūsu ēdināšanas sistēmu un miljoniem amerikāņu ēdienkarti.
Rokfellera fonds investē programmās, kuras palīdz šīm iestādēm noteikt stingrus standartus attiecībā uz pārtikas produktiem!
Ar šādu pieeju ārsti varētu izrakstīt produktus vai veselīgu pārtiku tikpat viegli kā farmakoloģiskos preparātus, un samazināt nepieciešamību pēc dārgiem, invazīviem medicīnas pakalpojumiem.
Veselīgas ēšanas iekļaušana veselības aizsardzības sistēmā varētu palīdzēt lielam amerikāņu skaitam uzplaukt un samazināt izdevumus par ārstēšanas pakalpojumiem valstī. Rokfellera fonds atbalsta šos centienus.”
Šie globālistu centieni izskaidro lauksaimniecības iznīcināšanas politiku Latvijā un citviet pasaulē.

Avots

Dalies ar rakstu:

Komentāri