Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

REŽĪMS UN LIEKULĪBA
Esmu 100% pārliecināts, ka tie, kas uzbrūk, nosoda, soda, apkaro “kov” režīma pretiniekus un tos, kas pieķerti kādā no ierobežojumu pārkāpumiem, 99% gadījumu paši pārkāpj valstī šobrīd noteiktos ierobežojumus: gan 2 metru distances ievērošanu, gan pulcēšanās ierobežojumus, gan masku lietošanu, gan manikīru un frizieru u.c. pakalpojumu izmantošanu. Daudzi no viņiem paši ir administratīvi sodīti par visdažādākajiem pārkāpumiem. Tāpat viņu dzīvē ir visāda veida netīrība, laulības pārkāpšana, meli, pornogrāfija, netiklība, zagšana, nodokļu nemaksāšana, aprunāšana, bērnu nogalināšana abortos, vardarbība pret tuvākiem utt. Izejot no augstāk minētā, šiem liekuļiem nav nekādu morālu tiesību apvainot, aizrādīt, sodīt vai ko iebilst.
Jāņa evaņģēlijā 8.nodaļā aprakstīts notikums, kurā Rakstu mācītāji un farizeji ir atveduši pie Jēzus kādu sievieti un apgalvo, ka pieķēruši viņu laulības pārkāpšanas brīdī. “Mozus savā Bauslībā mums ir pavēlējis tādas nomētāt akmeņiem. Ko Tu saki?” – viņi uzstājīgi jautā. Un Jēzus atbilde viņiem ir ģeniāli vienkārša -“Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu”. Viens pēc otra apsūdzētāji nometa savus akmeņus turpat pie zemes un klusi devās prom. Savukārt, pieķertajai pārkāpējai Jēzus piedod un piesaka turpmāk vairs tā nedarīt.
Jāņa 8:7 Kad nu tie uzstāja Viņam ar savu jautāšanu, Viņš pacēla galvu un sacīja: “Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu!”
3 Bet rakstu mācītāji un farizeji atveda sievu, kas bija pienākta laulības pārkāpšanā; un, to vidū nostatījuši,
4 tie sacīja Viņam: “Mācītāj, šī sieva pienākta laulības pārkāpšanā.
5 Un Mozus savā bauslībā mums ir pavēlējis tādas nomētāt akmeņiem. Ko Tu saki?”
6 Bet Jēzus, pie zemes noliecies, rakstīja ar pirkstu smiltīs.
7 Kad nu tie uzstāja Viņam ar savu jautāšanu, Viņš pacēla galvu un sacīja: “Kas no jums ir bez grēka, tas lai pirmais met akmeni uz viņu!”
8 Un, atkal noliecies, Viņš rakstīja smiltīs.
9 Bet tie, to dzirdējuši, aizgāja cits pēc cita, sākot ar vecajiem. Un Jēzus palika viens līdz ar sievu, kas vidū stāvēja.

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri