Dalīties:

Trīs zinātniskie pētnieki no kompānijas Pfizer atzīst, ka dabīgā imunitāte, kas rodas pēc pārslimošanas, ir daudz efektīvāka, salīdzinot ar imunitāti, kas tiek iegūta no vakcinācijas.

Niks Karls, zinātnieks-bioķīmiķis, kurš pats piedalījies Pfizer vakcīnas izstrādē pret COVID, sacīja, ka dabīgā imunitāte ir daudz efektīvāka, nekā vakcīna, kuras izstrādē viņš pats ir piedalījies.

“Kad kāds ir ieguvis dabīgo imunitāti, piemēram, pārslimojot ar COVID, viņam ir vairāk antivielu pret vīrusu.

Kad jūs inficējaties ar vīrusu, jūsu organisms sāk ražot antivielas pret dažādām vīrusa daļām. Šajā posmā, jūsu antivielas, visticamāk, ir labākas, nekā pēc vakcinācijas,” paskaidro Karls.

Otrais Pfizer darbinieks, vecākais zinātniskais pētnieks, Kriss Kroče, apstiprina Karla apgalvojumus par antivielām.

Kad žurnāliste pateica, ka nesen ir pārslimojusi ar COVID, viņai ir augsts antivielu līmenis, un jautāja, vai viņai būtu jāvakcinējas, Kroče ieteica pagaidīt.

Uz precizējošo jautājumu viņš atbildēja, ka vakcinēties ir vērts, kad antivielu līmenis samazināsies.

Uz žurnālistes jautājumu, vai viņas imunitāte ir līdzvērtīga vakcinēto imunitātei, Kroče atbildēja: “Visticamāk, pat labāka.” Viņš arī paskaidroja, ka pēc saslimšanas aizsardzība būs ilgāka, jo tā ir dabīga organisma reakcija uz vīrusu.

Trešais Pfizer zinātnieks, Rahul Handhe, atzinis, ka uzņēmums, kurā viņš strāda, pieprasa no saviem darbiniekiem slēpt informāciju no sabiedrības. Viņš paziņoja: “Mūs audzina un apmāca, ka “vakcinēties ir drošāk, nekā slimot ar COVID“.

Godīgi sakot, mums nācies iziet daudz semināru šajā sakarā. Jūs pat iedomāties nevarat. Mums ir jāsēž stundām un jāklausās: „Jūs nedrīkstat to publiski izpaust!”” saka Handhe.

Tādejādi trīs Pfizer darbinieku teiktais parāda, ka zinātniekiem ir labi zināms, ka slimības rezultātā iegūtā imunitāte ir daudz plašāka un stabilāka, nekā pēc vakcinācijas.

Turklāt notiek daudzu stundu semināri, kuros uzņēmuma darbiniekus māca runāt kaut ko pavisam citu, un publiski neatzīt to, ko visi īstenībā zina.

Vakcinēt tos, kuri ir pārslimojuši, un kuriem ir dabīgā imunitāte, ir bezjēdzīgi un pat bīstami.

Avots

Dalies ar rakstu:

Komentāri