Dalīties:

Pērtiķu baku uzliesmojumi saistīti ar geju festivāliem

Pērtiķu baku uzliesmojums šobrīd izplatās Eiropā un ir saistīts ar diviem praida festivāliem Spānijā un Beļģijā. Doktors Deivids Heimans, bijušais Pasaules veselības organizācijas ārkārtas situāciju nodaļas vadītājs uzskata, ka galvenā teorija, kas izskaidro slimības izplatību, ir seksuāla transmisija starp gejiem un biseksuāliem vīriešiem.
Saskaņā ar Daily Mail, Maspalomas praidā, kas notika no 5. līdz 15. maijam, piedalījās ap 80 000 cilvēku. Šis pasākums tiek izmeklēts, jo tas saistīts ar daudziem pērtiķu baku gadījumiem Madridē, Itālijā un Tenerifē.
Tāpat arī Beļģijas veselības ministrs Vandenbruks ziņojis, ka līdz šim konstatētie gadījumi galvenokārt bijuši starp gejiem. Saskaņā ar valdības ziņojumu arī Vācijā ir četri apstiprināti gadījumi, kas saistīti ar līdzīgām ballītēm Kanāriju salās un Berlīnē.
23.maijā Dānijā tika apstiprināts pirmais pērtiķu baku gadījums. Vīrietim parādījās simptomi pēc atgriešānās no Kanāriju salām. Slimības simptomi parādās apmēram 10 dienas pēc pārnešanas un parasti izzūd 2-4 nedēļu laikā.
Satraukumu rada fakts, ka, neskatoties uz iepriekšējo epidemioloģisko situāciju un lielajiem drošības pasākumiem, valdība tomēr vēlas atļaut praidu galvaspilsētā.
Avots: europeanconservative.com
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri