Dalīties:

Pasaules labākie bokseri par karu Ukrainā

Kijevas mērs un bijušais bokseris Vitālijs Kļičko ir paziņojis, ka ņems rokās ieročus, lai aizstāvētu Ukrainu. Sarunu šovā Good Morning Britain viņš saka: “Šis jau ir asiņains karš. Man nav izvēles, man tas ir jādara – es cīnīšos.”
Tāpat arī pasaules čempions boksā Oleksandrs Usiks, kurš īslaicīgi bija izbraucis no valsts, ir atgriezies mājās, lai kopā ar citiem ukraiņiem aizstāvētu savu valsti pret Krievijas agresiju. Savā Instagram kontā sportists ir ievietojis emocionālu video, kurā aicina ukraiņus apvienoties un apturēt karu. Tas liecina, ka viņš ir cīnītājs gan ringā, gan dzīvē.
Latvijas boksa čempions Mairis Briedis savā FB kontā ir ierakstījis, ka viņš nenostājas nevienā pusē un neizvēlēsies, kuriem dzīvot un kuriem mirt, tāpat arī nenoskatīsies uz vienas nācijas iedzīvotāju upuriem, lai ienīstu visus citus sev apkārt. Mairis aicina būt kopā un palīdzēt un pauž viedokli, ka mūsu pasaulē nav vietas provokācijām un kariem.
Visi bokseri iestājas pret karu, tomēr iesaiste šajos notikumos atšķiras. Lai gan saprotams, ka Mairis Briedis kā latvietis nav tiešā veidā iesaistīts Ukrainas konfliktā, neitralitāte nepalīdz aizstāvēt apdraudēto Ukrainu un uz Latviju attiecas tieši tas pats.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri