Dalīties:

Pamatskolas Braitonā, Lielbritānijā, liek skolēniem nelietot vārdus “mamma” un “tētis”, lai izvairītos no netradicionālo ģimeņu diskriminācijas

Četras Braitonas pamatskolas noteikušas vienlīdzības politiku, atceļot vārdus “mamma” un “tētis” un aizstājot tos ar “pieaugušie”, lai izvairītos no netradicionālo ģimeņu diskriminācijas. Daudzi vecāki ir sašutuši. Mēģinot būt tolerantākas, skolas aizmirst par mammu un tēti, kas ir vissvarīgākie cilvēki bērna dzīvē. Kāds no vecākiem izteicās: “Es zinu, ka skolas cenšas ņemt vērā dažāda veida ģimenes, no kurām var nākt skolēni, taču lielākajai daļai ir mamma vai tētis, neatkarīgi no tā, vai viņi ir kopā vai nē. Tātad, kāpēc gan darbinieki nesaglabā šo vienkāršību, saucot bērnu vecākus par to, kas viņi ir – mamma vai tētis?”
Vecāki ir vērsušies vietējā iestādē, kas atbildīga par skolu uzraudzību, taču bez rezultātiem – saņemta atbilde, ka skolas pašas pieņem lēmumus par savu vienlīdzības politiku.
Ja arī Tu nevēlies, lai šādas tendences ienāk Latvijā un vēl vairāk – tiek pieņemtas ar likumu, tad esi aktīvs un piedalies akcijā “Ģimenes vērtību atbalstam” 12.aprīlī plkst.19.00 pie Brīvības pieminekļa!
PIevienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri