Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties
NOSKAIDROSIM PATIESĪBU PAR VAKCINĒŠANU.


Informācija par vakcinēšanas pozitīvajām pusēm ir daudz, taču ir daudz arī pretēji viedokļi. Savā īpašajā uzrunā tautai mūsu ministru prezidents Krišjānis Kariņš aicināja tautu maksimāli distancēties vienam no otra, līdz būs sagaidīts risinājums- vakcīna, kas it kā atbrīvos Latviju un visu pasauli no šī brīža lielākās problēmas- saslimstības ar covid-19 vīrusu. Tomēr dažas dienas atpakaļ tvnet un citi Latvijas ziņu mediji izplatīja ārstu brīdinājumu, ka šī jaunā vakcīna prasīs lielu cilvēku pacietību un izturību, jo otrā deva noguldīs cilvēkus slimības gultā uz vairākām dienām. Vai ir kāds garants, ka visi cilvēki no šīs slimības gultas vispār piecelsies, ja jau tagad tiek apgalvots, ka mirstība no šī vīrusa ir biedējoši augsta?

Tīmeklī ir atrodams video, kura autori stāsta, ka Kazahstānā tiek iekārtots liels daudzums gultas vietu stadionā, kur vakcinētie cilvēki gulēs un gaidīs, vai izdzīvos pēc vakcīnas.
Video: https://youtu.be/J33NQcil-m0

Arī Latvijā Ķīpsalas izstāžu halle tiek minēta kā iespējamā vieta covid-19 saslimušo stacionēšanai. Vai varbūt tā noderēs pēc masveida covid-19 vakcīnas injicēšanas, ja zināms, ka cilvēkiem būs jāpavada kā minimums vairākas dienas slimības gultā?

Raksts: šeit

Līdz mums nonāca ziņa no kāda cilvēka, pēc runas spriežot ar medicīnas zināšanām, kas apgalvo šādu informāciju: „Ķīpsalas halle tiek gatavota kā infekcijas slimnīca – ir jau iepirktas gultas, elpošanas aparāti, tur tiek gatavota koncentrācijas nometne! Otrkārt, janvārī un februārī sāksies vakcinācija. Pirmos vakcinēs, protams, mediķus, mūs…pēc tam jau nezinu, kā visus citus izvēlēsies. Vienu gan saku – visiem spēkiem pretojieties šai vakcinācijai! Tā nav izgājusi nekādas pārbaudes fāzes – ne pirmo, ne otro, ne trešo, lai to varētu tagad pa labi, pa kreisi visiem injicēt. Ja vakcīna būs „Astra Zeneca”, tad droši varat sev gatavot kapa vietu, jo tā nav vakcīna, bet gan paildzināta eitanāzija. Šī vakcīna izraisa galvas smadzeņu apvalka iekaisumu, tā var izraisīt paralīzi un pat muguras smadzeņu iekaisumu.” Ziņas pirmavotu neizdevās noskaidrot, iespējams tie tikai panikā izteikta nepārbaudīta informācija, bet ir vērts noklausīties.

Uzmanību! Audio ierakstā ir necenzēti vārdi! Klausies, domā un izvērtē informācijas patiesumu pats:
https://t.me/jencitis/133

Audio ielādēju savā Telegram kanālā https://t.me/jencitis/133. Ja audio nevar atskaņot no datora, tad telefonā labi strādā. Sorry, neesmu speciālists, neizdodas ideāli visu savietot.
Te gugle diskā vēl var mēģināt klausītes: šeit

 

 

Ko par to domā tu? Kādi ir tavi novērojumi? Vai tu gatavojies vakcinēties un vedīsi vakcinēt arī savu ģimeni, vecvecākus, bērnus? Raksti savas domas, uzskatus, pārdomas komentāros!
KAS NOTIEK PATIESĪBĀ? Pa tiešo no acu lieciniekiem. Pa tiešo no tiem, kas paši piedzīvo, redz, dzird, domā un izsaka savus novērojumus un secinājumus.
Stratēģija ir vienkārša. Atveru tēmu par aktuālu problēmu, tendenci, notikumu un aicinu katru rakstīt, komentēt, dalīties ar ierakstu. Pēc tam visa iegūtā informācija tiks apkopota, izdarīti secinājumi un tiks uzrakstīts informatīvs raksts par to, kas tad patiesībā notiek, kāda ir patiesība.
Šeit tu vari izteikties, nekādas cenzūras. Runā, ko redzi, dzirdi un domā.
Paldies visiem, kas domā, raksta, ir aktīvi! Tas patiesi ir vērtīgi. Esi aktīvs, patiesība padara pasauli labāku!
Paldies visiem, kas izsaka savas domas un palīdz cilvēkiem domāt, nonākt pie objektīviem secinājumiem.

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri