Dalīties:

Es neatbalstu Lukašenko režīmu Baltkrievijā. Es neatbalstu Kariņa valdības režīmu Latvijā. Taču pirms spert tik radikālu soli, kā noteikt citas valsts karogu un politiku, der paskatīties vispirms uz sevi. Manī nepatiku radīja jau Latvijas valdības(ne manis ievēlētās) centieni piesavināties Pasaules Čempionāta Hokejā rīkotājvalsts statusu. Aizbildinoties ar tiesību pārkāpumiem Baltkrievijā, paši tās pārkāpjot. Šodien “Arēnā Rīga” hokeja čempionāts notiek ar kartona skatītājiem tribīnēs – izsmiekls un klaja ņirgāšanās. Nav vēl zināms, kur šodien vieglāk elpot Baltkrievijā vai Latvijā.

Domāju, ka mūsu pie varas esošie eskalē Krievijas plānus Latvijā. Ja Baltkrievijas specdienesti operācijā ar iznīcinātāju palīdzību nosēdināja lidmašīnu, tad Latvijas armijai gan nav tādu iespēju, ja nu vienīgi “kukuružņiks”. Mums vispār nav nekā, ko likt pretī Krievijas sabiedrotajai Baltkrievijai, kā vienīgi “vaukšķēt” aiz “varavīksnes” Eiropas un NATO muguras. Rodas jautājums, ko iesāks Latvija brīdī, kad ES un NATO atbalsts mazināsies. Mēs esam deleģējuši varu neprātīgu politiķu saujiņai, kas izsaimnieko Latviju un ved postā tautu. Gadījumā ar Baltkrievijas karogu, iejaucoties Baltkrievijas valsts iekšējās lietās, Latvijas valdība ir izraisījusi nevajadzīgu saspīlējumu ar saviem baltkrievu kaimiņiem. Par nenormālo deputātu, kurš prasīja aizturēt baltkrievu hokeja komandu vispār kauns. Vai tiešām arī sports ir galēji jāpolitizē? Šķiet, ka valdība prātu pavisam zaudējusi.
Ja konflikts samilzīs un rietumu centieni destabilizēt Baltkrieviju izdosies, tad neaizmirsīsim, ka Baltkrievija ir militāri un ekonomiski stratēģisks Krievijas partneris, kas spēlē nozīmīgu lomu Krievijas drošībā. Krievija atbildēs ar pretdarbībām. Nav grūti saprast, pret kuru valsti pirmkārt tiks veiktas pretdarbības – tā ir Latvija. Jāatbild par sekām būs mums visiem, arī tiem, kas nepiekrīt šādai rīcībai. Risinājums pamatā ir viens – valdības nomaiņa pret domājošiem, morāli stabiliem Latvijas patriotiem, kuriem varbūt izdosies izstrēbt to putru, ko šajā īsajā laikā “savārījuši” pie varas esošie censoņi.
Vēsture mums māca, ka parasti situācijās, kurās rietumiem jāizšķiras starp Krieviju un Latviju, Latvija tiek nodota. Vai nākotne būs izņēmums?
Un pats svarīgākais. Vecās derības rakstos parādās nepārtraukta neveiksmīgu atkārtojumu ķēde ar izraēliešu balstīšanos uz dažādām lielvarām – Ēģipti, Asīriju utt., kas vienmēr beidzās ar šo varu nodevību. Galvenais iemesls sekojošajam kraham bija tas, ka izraēlieši nekādi nevarēja iemācīties, ka pirmkārt ir jābalstās uz Dieva principiem un politika jāpakārto tiem, kā tas tika izdarīts ASV pirmsākumos – ASV konstitūcija tika balstīta 10 baušļos.
Draugi, pie valsts stūres vajadzīgi cilvēki, kuri atbilst mūsu valsts tēvu un dibinātāju idejām, mūsu 1922. gada satversmei un idejai, kas izteikta himnā – Dievs, svētī Latviju! Lai Dievs dod arī baltkrievu tautai brīvību un to karogu, kuru vairākums vēlas!

Dalies ar rakstu:

Komentāri