Dalīties:

Makrona valdība paziņo par jaunas digitālās identifikācijas sistēmas ieviešanu

Uzreiz pēc prezidenta Emanuela Makrona pārvēlēšanas Francijas valdība parakstīja dekrētu par jaunas digitālās identifikācijas lietojumprogrammas “Digital Identity Guarantee Service” izveidi, kas paredzēta, lai “uzlabotu” ikdienu.
Tā tiek prezentēta kā nekaitīga mobilā lietotne, kurā saglabāts pilsoņa vārds, dzimums, dzimšanas datums, personas apliecība ar fotoattēlu, adrese un pirkstu nospiedumi, kas darbosies kā identifikācijas līdzeklis, ļaujot vieglāk pieslēgties dažādiem pakalpojumiem.
Savukārt partijas Les Patriotes vadītājs Florians Philippo ir sašutis par jaunievedumu un izteicies, ka lietojumprogrammas īstais mērķis ir ieviest sociālo kredītu sistēmu kā Ķīnā. Tāpat viņš paziņojis, ka partija cīnīsies pret to ar jebkādiem līdzekļiem.
Francija 2019.gadā jau neveiksmīgi centās ieviest digitālās identitātes sistēmu Alicem, kas nodrošinātu tos pašus pakalpojumus, izmantojot sejas atpazīšanas tehnoloģijas. Tas izraisīja plašu pretreakciju, un rezultātā 80 organizācijas parakstīja vēstuli, kurā mudināja aizliegt sejas atpazīšanas metodes, kas novestu pie masveida kontroles.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri