Dalīties:

Lielbritānijā atceļ obligātu masku valkāšanu
Lielbritānijas valdība drīzumā atcels prasību valsts iedzīvotājiem nēsāt maskas un ievērot sociālo distanci.
Par to svētdien, 4. jūlijā, paziņoja mājokļu lietu ministrs Roberts Dženriks.
Pēc viņa vārdiem, valstī, kurā lielākā iedzīvotāju daļa jau ir vakcinējušies, “iedzīvotājiem ir jāiemācās dzīvot ar koronavīrusu”.
Viņš arī ir norādījis, ka pēc lēmuma pieņemšanas par atvieglojumiem, masku valkāšana kļūs par katra personīgu atbildību.
“Izskatās, ka tagad mēs varam virzīties uz priekšu un pāriet pie daudz mierīgāka režīma, kur mēs varētu atteikties no daudziem ierobežojumiem, kas bija tik “sarežģīti”, — teica Dženrikss intervijā Sky News.
Iepriekš šajā dienā Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons paziņoja, ka līdz mēneša beigām plānots noņemt ierobežojumus, kas saistīti ar KOV, atzīmē telekanāls Sky News.
Līdz ar to jūnijā Džonsons paziņojis, ka ierobežojumi, kas ieviesti Anglijā, lai ierobežotu korinavirusa pandēmijas izplatīšanos, tiks atcelti mēnesi vēlāk, nekā plānots iepriekš, proti, 19. jūlijā.
Pēc viņa vārdiem, līdz šim datumam tiek plānots, ka visi valsts iedzīvotāji pieaugušā vecumā grupā saņems pirmo vakcīnas devu pret KOV.
Šobrīd pie esošiem ierobežojumiem Anglijā ir aizliegti masu pasākumi iekštelpās un nakts klubu darbība.
Proti, ir jāievēro sociālā distance un iekštelpās ir jānēsā medicīniskās maskas. Tāpat spēkā paliek valdības ieteikums strādāt attālināti, ja profesija to pieļauj.
Tai pat laikā veikali, bāri un restorāni ir atvērti un var apkalpot klientus iekštelpās.

Dalies ar rakstu:

Komentāri