Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

LIELAIS RESTARTS

Kas ir Lielais Restarts (angliski ‘Great reset’)? Citiem vārdiem sakot, tā ir tā pati jau dzirdētā Jaunā pasaules kārtība, kurā galvenos procesus pasaulē vada lielās korporācijas, notiek aktīva populācijas kontrole jeb iedzīvotāju skaita samazināšana, tiek ieviesta bezskaidras naudas sistēma, jaunais normālais, tiek veikts cilvēku biometrijas datu monitorings, notiek informācijas cenzūra un Ceturtā industriālā revolūcija. Vēl pavisam nesen lielākajai daļai no mums tās būtu tikai sazvērestības teorijas, taču šodien ļaunums vairs pat neslēpjas, un cilvēki sāk apjaust, ka nekad vairs nebūs tā, kā bija agrāk. Pasaule mainās. Vai mums jāmainās tai līdzi – tas ir jautājums?

Lielā Restarta atbalstītāji apgalvo, ka tas ir kā sākt visu no baltas lapas, pārrakstīt vēsturi, izdzēšot visu, kas bijis pirms tam, un sākot domāt citādāk, tādējādi radot ko jaunu. Resets piedāvā katram planētas iedzīvotājam iesaistīties jaunās pasaules radīšanā. Vai tiešām katram? Un kas būs tas jaunais?

Ne velti šo sauc arī par ideoloģiju uzvaras gājienu. Šobrīd strīdu iemesls nav tik daudz politisks, tāpat arī nenotiek kari ar tankiem un ieročiem, šobrīd viss tiek likts uz ideoloģijas kārts. Lielā Restarta pamatideoloģijas ir globālisms, totalitārisms un liberālisms. Raugoties no kristīgā skatpunkta, notiek vispasaules “Bābeles torņa” celtniecība, tiekšanās uz vienu valdību, vienu valūtu un vienu reliģiju, – visu vienotu, – ar mērķi celt torni visaugstāk un valdīt bez Dieva (1.Mozus grāmata 11:1-9).

Kā tas izpaužas praktiski? Kovida aizsegā politiķi atklāj savas īstās sejas, valstis dodas totalitārisma virzienā, denunciācija plaukst un zeļ – kaimiņš nodod kaimiņu, bērni nodod vecākus, – darbiniekus atlaiž no darba ideoloģisku iemeslu dēļ, vēlēšanas var nozagt, genderisms un feminisms turpina savu uzvaras gājienu. Atkal mūs virza uz “vienlīdzību” un “sociālo taisnīgumu”, kas jau ir sen dzirdēts un uz savas ādas izbaudīts pagājušajā gadsimtā komunisma laikā. “Kas ir jau bijis, tas atkal būs, un, kas ir jau noticis, tas atkal notiks, jo nekā jauna nav zem saules.” (Salamans mācītājs 1:9)

Pasaules Ekonomikas foruma “dižgara” Švāba ideja paredz, ka “jaunajā pasaulē” notiks centralizēta sadale. Nekāda privātīpašuma, garantēts pabalsts, skaidras naudas vietā digitālā kriptovalūta. Mazais bizness likvidēts, darbs robotizēts – ne tikai transnacionālos uzņēmumos, bet arī lielākajā daļā restorānu un veikalu. [https://www.weforum.org/agenda/2020/06/now-is-the-time-for-a-great-reset/] Globālā veselības sistēma veic regulāras pārbaudes, nosaka obligātu vakcināciju, tiek ieviestas sanitārās pases un digitāla identifikācija, kas nodrošina totālu kontroles sistēmu. Gan robotizācijai, gan kontrolei nepieciešams 5G pārklājums. Visas valstis rīkojas pēc vienas neredzamas rokas mājiena, – daudzviet tiek veiktas neveiksmīgas medicīnas reformas, likvidētas slimnīcas un darīts viss, lai radītu haosu. Īsāk sakot, Švāba nākotnes vīzija paredz, ka Ceturtā industriālā revolūcija, kam viņš ir veltījis savu iepriekšējo grāmatu, izveidos “jaunu cilvēcību”. Tiks īstenota “cilvēka fiziskās identitātes saplūšanu ar viņa digitālo un bioloģisko identitāti”, “mainot ne tikai to, ko mēs darām, bet arī to, kas mēs esam”. [https://www.la.lv/vija-beinerte-skaidribas-gads-jeb-lielais-restarts-ceturta-industriala-revolucija-plana-vajais-punkts-un-sestais-engelis]

Tātad, svarīgi saprast, ka Lielajam Restartam ir ārkārtīgi mazs sakars ar šobrīd populāro koronavīrusu. Kovids ir kā migla, kuru pūš cilvēkiem acīs, un kuras aizsegā notiek patiesās darbības. Lielā Restarta pamatbūtība ir NEKAD vairs neatgriezties pie iepriekšējās dzīves. Mūsu nākotnē “spīd” sociāla distancēšanās daudz un dažādos veidos: attālinātas mācības, attālināts darbs, pašizolācija, bezkontakta ekonomika, cilvēku saziņa un iepirkšanās notiks internetā. Lai arī kādi tehnoloģijas izgudrojumi tiešām būs vērā ņemami, lielākoties tas būs regress un degradācija cilvēka prātam un morālei.

Kā Lielais Restarts izpaužas Latvijā? Pagājušā un šā gada notikumi to skaidri parāda: pastāv nemaināma un neatceļama valsts vara, tautai nav teikšanas, notiek ekonomikas nīcināšana jeb uzņēmumu slēgšana un bankrotu vilnis, lielākā daļa Latvijas zemes jau pieder ārzemniekiem. Vidusslānis mērķtiecīgi tiek nīcināts ar nodokļu politiku, vara finansē un kontrolē oficiālos medijus, vārda brīvības līmenis sarūk līdz ar katru jaunu dienu, notiek nenogurstoša preses un sociālo tīklu cenzūra, kā norma sabiedrībā iedzīvojas tiesiskais nihilisms – tiek ievēroti tikai tie likumi, kas izdevīgi pašiem. Tas vēl nav viss, jaunā pasaules kārtība ienāk visās sabiedrības un indivīda dzīves sfērās: jau ilgstoši mēs tiekam spiesti pieņemt jaunas un netradicionālas normas, tiek grauts ģimenes jēdziens, apieta Satversme un propagandēta LGBT kopienas ideoloģija. Latvijas sabiedrībai gan salīdzinoši lēnā tempā notiek pāreja uz bezskaidru naudu, kā arī Latvijas bankas nu jau pilnībā atrodas ārzemju banku kontrolē. [https://www.pietiek.com/raksti/kapec_latvijas_vara_un_mediji_nekomente_liela_restarta_konceptu]

Aina visai drūma. Notiek cīņa par cilvēku prātiem un dvēselēm. Mēs esam cilvēki, pēc Dieva līdzības radīti, – ja to atņem, mēs pārvēršamies par dzīvniekiem, radījumiem bez gara. Pareizais ceļš ir Evaņģēlija vēsts visai cilvēcei.

Secinājumi ir šādi – situācija nenoliedzami skar katru no mums, neatkarīgi no tautības, rases, ticības un piederības. Ir skumji, ka daļa cilvēku, kas nevēlas ieraudzīt patiesību, ir pārliecināti, ka viss, kas tiek plānots un darīts, ir cilvēces attīstībai un viņu pašu veselības un drošības labad. Taču mēs šajā “kara laukā” neesam vieni, jo to, kas atmasko, kas patiesībā tiek veikts pret cilvēci, nav nemaz tik maz. Neskatoties uz to, ka šo sistēmu vēlas ieviest visā pasaulē, vēl joprojām ir un būs valstis un cilvēki, kas nelocīsies šo ļauno varas darbu priekšā. Vēl ir manāms tas, ka cilvēki iestājas par morāli pareizām un Bībeliskām vērtībām un nesalūst zem spiediena. Kamēr vien cilvēki apzināsies, cik lielu spēku sevī nes patiesības izplatīšana, lai apgāztu ļaunumu un visus pret cilvēci vērstos noziegumus, cerība neizzudīs. Es tomēr ticu Lielajam Restartam, tik ne globālistu plānotajam, bet garīgam restartam – garīgai atmodai! Dievs, svēti Latviju!

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri