Dalīties:

Latvijas politiskā vara ir izstiepusi savu roku pret latviešu tautas svētumiem, kas ir izklāstīti mūsu Satversmē. Viņi nolikuši sevi Dieva vietā, lai noteiktu, kurš nāks pie Dieva un kurš nē. Maksa tam, lai tu varētu apmeklēt dievkalpojumus, ir dalība medicīniskā eksperimentā.
Atkl.gr.13:16 “Viņš, Antikrists, dara, ka visi lielie un mazie, bagātie un nabagiem, brīvie un vergi uzspiež zīmi uz savas labās rokas vai uz pieres, lai neviens nevarētu ne pirkt, ne pārdot, kam nav šīs zīmes – zvēra vārda vai viņa vārda skaitļa. Šeit slēpjas gudrība, kam ir saprašana, lai izdibina šo skaitli, tas ir cilvēka skaitlis un šis skaitlis ir 666.”
Šodien tev nav nepieciešams uzspiest zīmi ne uz rokas, ne uz pieres, to ievada tavā organismā visā tavā ķermenī. Bez šīs zīmes tu esi izslēgts no sistēmas, bez šīs zīmes tev ir aizliegts nākt pie Dieva. Faktiski šajā attēlā jūs redzat vienu no antikristiem. Zvēra zīme nozīmē atteikties no kardināli svarīgām kristīgām pamatvērtībām apmaiņā pret iespēju būt sistēmā un nodrošina minimālu iztiku un brīvību. Es nevaru apgalvot, ka šīs ir Beigu laiku beigas, bet viennozīmīgi šis ir posms uz beigām, starpposms uz pilnīgu, totālu kontroli un antikrista valdīšanu. Es personīgi uzskatu un joprojām ticu, ka lai ļaunums vairotos, pietiek, ka labi cilvēki neko nedara. Es ticu, ka joprojām viss ir mūsu pašu rokās, vai mēs pieņemam šo jauno pasaules kārtību, vai mēs to nepieņemam.

Dalies ar rakstu:

Komentāri