Dalīties:

Krāpniecība ar COVID-19 – juristi un mediķi uzsāk tiesas prāvu pret PVO un pasaules līderiem par noziegumu pret cilvēci.

Vairāk nekā 1000 juristu un 10000 mediķu komanda ar doktoru Raineru Fuelmihu priekšgalā uzsākuši tiesas prāvu pret CDC, PVO un Davosas grupu par noziegumu pret cilvēci.

Fuelmihs un viņa komanda krāpniecības faktu pamato ar kļūdaino PCR testu un pavēli ārstiem jebkuru nāvi, ko pavada Covid, kvalificēt kā nāvi no koronavīrusa. PCR tests nekad nav bijis paredzēts patogēnu noteikšanai un 35 ciklos uzrāda 100% kļūdas.

Visi PCR testi, ko kontrolē CDC, ietver no 37 līdz 45 cikliem. CDC atzīst, ka jebkuri testi vairāk par 28 cikliem nav piemēroti ticamam pozitīvam rezultātam. Tas vien jau liek apšaubīt vairāk nekā 90% iespējamos gadījumus / “infekcijas”, kas atklāti ar šo kļūdaino testu.

Izņemot kļūdainos testus un viltotas miršanas apliecības, pati “eksperimentālā” vakcīna pārkāpj Ženēvas konvencijas 32. pantu. Saskaņā ar 1949. gada Ženēvas konvencijas IV 32. pantu “Sakropļošana un medicīniskie vai zinātniskie eksperimenti, kas nav nepieciešami aizsargājamo personu ārstēšanas nolūkā,” ir aizliegti. Saskaņā ar 147. pantu bioloģisko eksperimentu veikšana uz aizsargājamām personām ir smags Konvencijas pārkāpums.

“Eksperimentālā” vakcīna pārkāpj visus 10 Nirnbergas kodeksus, kas paredz nāves sodu visiem, kas mēģina pārkāpt šos starptautiskos likumus. Šī “vakcīna” pēc būtības ir medicīnisks eksperiments un izmēģinājums, jo neatbilst piecām prasībām, kas to padara par vakcīnu:

Nodrošināt imunitāti pret vīrusu

Šī ir “tekošā” gēnu terapija, kas nenodrošina imunitāti pret “Covid”, tiek apgalvots, ka tā mazina simptomus, taču 60% no covid pacientiem, kuri šobrīd saņem intensīvo terapiju vai ātro palīdzību, ir saņēmuši dubulto vakcīnas devu.

Pasargāt no vīrusa infekcijas

Šī gēnu terapija nenodrošina imunitāti un dubultvakcinētie joprojām var inficēties un izplatīt vīrusu.

Mazināt mirstību no infekcijas

Šī gēnu terapija nemazina mirstību no infekcijas. Dubultvakcinētie arī mirst pēc inficēšanās ar “Covid”.

Mazināt vīrusa cirkulāciju

Šī gēnu terapija joprojām neierobežo vīrusa izplatīšanos, jo tās dotā imunitāte ir pielīdzināma nullei.

Mazinā vīrusa nodošanas risku

Šī gēnu terapija joprojām pieļauj vīrusa nodošanas risku citām personām, jo nerada imunitāti.

Nirnbergas kodeksa pārkāpumi ir šādi:

  1. Nirnbergas kodekss: Ir nepieciešama brīvprātīga piekrišana

Nevienu nedrīkst piespiest piedalīties medicīniskajā eksperimentā bez informētās piekrišanas. Masu mediji, politiskie un citi, ar medicīnu nesaistītie aktīvisti iesaka cilvēkiem “durties”. Viņi nepiedāvā nekādas informācijas par blaknēm un šīs gēnu terapija draudiem. Viss, ko viņi mums saka – “droši un efektīvi” un “labums ir lielāks nekā ļaunums”.

  1. Nirnbergas kodekss: sniedz labus rezultātus, ko citādi nav iespējams iegūt

Kā norādīts iepriekš, gēnu terapija neatbilst vakcīnas kritērijiem un nedod imunitāti pret vīrusu. Pastāv arī citas ārstēšanas metodes, kas sniedz pozitīvus rezultātus “Covid” gadījumos, piemēram, ivermektīns, D vitamīns, C vitamīns, cinks un imunitātes stiprināšana pret gripu un saaukstēšanos.

  1. Nirnbergas kodekss: Eksperimentam jābalstās uz rezultātiem, kas iegūti eksperimentos ar dzīvniekiem, uz zināšanām par slimību dabu

Šī gēnu terapija izlaida eksperimentus uz dzīvniekiem un uzreiz ķērās klāt eksperimentiem uz cilvēkiem. Pētījumos uz pērtiķiem, ko izmantoja Pfizer, visiem dzīvniekiem attīstījās plaušu iekaisums, taču pētnieki novērtēja risku kā zemu, Tie bija jauni un stipri pērtiķi vecumā no 2 līdz 4 gadiem.

  1. Nirnbergas kodekss: Nepieļaut nevajadzīgu kaitējumu un ciešanas

Kopš eksperimenta sākuma un atskaišu sistēmas CDC VAERS ieviešanas brīža Amerikā tika reģistrēti vairāk nekā 4000 nāves un 50000 citu nelaimes gadījumu, ko izraisījusi vakcīna. Eiropas savienībā reģistrēti vairāk nekā 7000 nāves un 365000 citu nelaimes gadījumu, ko izraisījusi vakcīna. Tas ir nopietns šī kodeksa pārkāpums.

  1. Nirnbergas kodekss: Aizliegts veikt eksperimentu, ja ir pamats domāt, ka tā rezultātā var iestāties nāve vai invaliditāte

Skat. 4. punktu, kas balstīts uz medicīnas datiem. Šī gēnu terapija izraisa nāves un invaliditāti. Iepriekšējie pētījumi mRNS tāpat atklāja vairākus riskus, kas arī tika ignorēti šajā izmēģinājumu gēnu terapijā.

SARS-CoV-1 olbaltumvielu izpēte 2002. gadā atklāja, ka tas izraisa iekaisumu, imunopatoloģiju trombozi un pretojas anhiotenzīna 2 ekspresijai. Šis eksperiments liek organismam izstrādāt šo olbaltumvielu, kas nes līdzi visas iepriekšminētās sekas.

  1. Nirnbergas kodekss: Riska pakāpe nekad nedrīkst būt lielāka kā eksperimentā risināmās problēmas nozīmīgums cilvēcei

Covid-19 atveseļošanās rādītāji sasniedz 98-99%. Kaitējums, kas saistīts ar vakcināciju, nāves gadījumi un gēnu terapijas blaknes ir daudz lielāki par šo risku.

  1. Nirnbergas kodekss: Jāsagatavojas un jāparedz iespējami droša aizsardzība pret niecīgāko kaitējumu, invaliditātes vai nāves varbūtību

Nekādas sagatavošanas nebija. Šī gēnu terapija neizgāja eksperimentus uz dzīvniekiem. Klīnisko eksperimentu 3 fāze uz cilvēkiem, ko veic farmaceitiskās kompānijas, beigsies ne ātrāk kā 2022. – 2023. gadā. Šīs vakcīnas tika likumīgi apstiprinātas tikai pielietošanai ekstrēmos gadījumos, bet sabiedrībai tika uzspiestas ar dezinformāciju.

  1. Nirnbergas kodekss: Eksperimentu drīkst veikt tikai zinātniski kvalificētas personas

Politiķi, masu mediji un aktīvisti, kuri apgalvo, ka tā ir droša un efektīva vakcīna, nav atbilstoši kvalificēti. Propaganda nav medicīnas zinātne.

  1. Nirnbergas kodekss: Jebkuram ir tiesības jebkurā brīdī prasīt eksperimenta pārtraukšanu

Neskatoties uz vairāk nekā 85 000 ārstu, medmāsu epidemiologu un virusologu protestiem, eksperiments faktiski vēl nav pabeigts. Faktiski šobrīd notiek mēģinājumi grozīt likumu, lai piespiestu vakcināciju.

    10. Nirnbergas kodekss: Zinātniekam ir jābūt gatavam pārtraukt eksperimentu jebkurā brīdī, ja eksperimenta turpināšana var sagādāt cilvēkam kaitējumu, izraisīt tā invaliditāti vai nāvi

Saskaņā ar statistikas datiem kļūst skaidrs, ka šis eksperiments ir izraisījis daudzu cilvēku nāves un invaliditāti, taču politiķi, farmācijas kompānijas un tā saucamie eksperti nedara neko, lai pārtrauktu šo gēnu terapijas eksperimentu un sabiedrības dezinformāciju.

Saskaņā ar statistikas datiem kļūst skaidrs, ka šis eksperiments ir izraisījis daudzu cilvēku nāves un invaliditāti, taču politiķi, farmācijas kompānijas un tā saucamie eksperti nedara neko, lai pārtrauktu šo gēnu terapijas eksperimentu un sabiedrības dezinformāciju.

Ko jūs varat darīt, lai šis noziegums pret cilvēci tiktu izbeigts? Dalieties ar šo informāciju. Pieprasiet atbildību no politiķiem, masu medijiem, ārstiem un medmāsām, sauciet viņus pie atbildības. Ja viņi piedalās šajā noziegumā pret cilvēci, arī uz viņiem attiecas Ženēvas konvencijā un Nirnbergas kodeksā paredzētie likumi, un viņus var saukt pie atbildības tiesā, atzīt par vainīgiem un piespriest pat nāves sodu. Tiesas prāva turpinās, pierādījumi ir savākti un arvien vairāk ekspertu sit trauksmi.

Avots

Dalies ar rakstu:

Komentāri