Dalīties:

Ko Šlesers tev ir nozadzis?!

Meinstrīma mediji un troļļu armija, kuri baidās zaudēt savu varu nomelno, jo saskārušies ar nopietnu pretinieku, kas patiešām var viņiem to atņemt. Tas ir Ainārs Šlesers un LPV komanda.
Atbilde šādiem cilvēkiem ir vienkārša: pajautā, ko Šlesers tev ir nozadzis?
Tev patīk braukt ceļojumos ar lētām aviobiļetēm? To panāca Šlesers laikā, kad bija pie varas, panākot Ryanair ienākšanu Latvijas tirgū. Līdz tam atļauties lidot varēja tikai turīgo cilvēku slānis. Tev patīk iepirkties Rimi, Alfā, Galerijā Centrs un citos iepirkšanās centros? To paveica Šlesers. Vai tev patīk drošība un tas, ka Latvija ir NATO? Lēmumu iestāties tur 2004.gadā pieņēma I.Emsis un Šlesers.
Latvija ir viena no pēdējām Eiropas valstīm, kur laulība ir starp vīrieti un sievieti. Šīs izmaiņas Satversmē panāca Šlesers.
Uzņēmējdarbības attīstību, pateicoties ievērojamam nodokļu samazinājumam, panāca Šlesers savā laikā. Šo sarakstu varētu turpināt. Tāpat arī fakts, ka Šlesers ir laulībā jau 30 gadus ar vienu sievu un pieciem bērniem, liecina par viņa stabilitāti un uzticību vērtībām. Tā kā zagļi esat jūs – liberālās varas pakalpiņi, pošu, lokdaunu un izvirtību cienītāji, jūs, kas atbalstat miljardu aizņemšanos, bet ne pelnīšanu, jūs, kam Latvijas intereses nav pirmajā, bet pēdējā vietā!
Latvija pirmajā vietā!
Dievs, svētī Latviju!
Dalies ar rakstu:

Komentāri