Dalīties:

Kustības “Baptize California” ietvaros vairāk nekā 12 000 cilvēku tika vienlaicīgi kristīti Vasarsvētku svētdienā, 19. maijā, Kalifornijas štatā, ASV.

Grandiozajā divu dienu pasākumā piedalījās simtiem draudžu no baptistu, metodistu un vasarsvētku konfesijām, kā arī vairākas ASV megadraudzes, piemēram, mācītāja Rika Vorena vadītā Sedlbekas draudze. Muzikālo daļu nodrošināja kristīgie mūziķi Mārtins Smits (Marthin Smith), Braiens un Keita Torvalti (Bryan and Kate Torwalt), grupas Bethel Music, Circuit Riders un citi.

Mūziķis un dziesmu autors Šīns Feihts sacīja: “Šī ir vēsturiska nedēļas nogale mūsu valstij un mūsu tautai.” Viņaprāt, šāda kustība ir kā Dieva vilnis, kas ieplūst Kalifornijā, štatā, par kuru cilvēki domā, ka tas ir pārāk bezcerīgs, tumšs un despotisks. Tomēr Dievam vienmēr ir atbilde. Jāatzīmē, ka pandēmijas laikā Feihts, nebaidoties no valdības ierobežojumiem, organizēja Jaunā gada sagaidīšanas pasākumu pilsētas parkā, kurā piedalījās vairāki tūkstoši cilvēku, turklāt lielākā daļa bez sejas maskām.

2025.gada Vasarsvētkos plānots organizēt vēl lielāku kristību pasākumu “Baptize America”, kurā tiks aicinātas piedalīties draudzes no visas Amerikas.

Lai gan esam pieraduši skatīties uz Kaliforniju kā liberālisma un globālisma citadeli, arī šeit ir iespējamas garīgas pārmaiņas. Prieks, ka valstī, kur kristietība sarūk, notiek šādi starpkonfesionāli un vērienīgi pasākumi.

Dalies ar rakstu:

Komentāri