Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA PAR VAKCĪNĀM UN VIEDOKĻU APKOPOJUMS

 

Draugi, neapšaubāmi šī ir aktuālākā vai arī viena no aktuālākajām tēmām pagājušā gada nogalē un šī gada sākumā, un izskatās, ka tā nezaudēs savu nozīmi arī turpmāk, tādēļ turpinājumā esam apkopojuši jaunāko infomāciju par vakcīnām (to sastāvu, medicīnisko pusi un ietekmi uz veselību) un cilvēku domas par vakcinēšanos.

 

Latvijā izmantototās “Pfizer-BioNTech” vakcīnas ASV regulators Pārtikas un zāļu pārvalde (“Food and Drug Administration” jeb FDA) dēvē par eksperimentālām, un tas padara mūs par izmēģinājuma trusīšiem globālistu plānos un lielo korporāciju redzeslokā. “Tā ir izpētes vakcīna un nav licencēta nevienai indikācijai” – norāda FDA ziņojums (https://www.fda.gov/media/144412/download?fbclid=IwAR2E6mFEZVkiqJtRBmwuwnIPjC-PYFx37nHWxXVqUcNtEQJhiCjoTX2Lqvs, 23.12.2020.). Pagājušā gada 11. decembrī FDA atļāva šīs vakcīnas lietot ārkārtas gadījumos koronavīrusa Covid-19 profilaksei. Par “Phizer” vakcīnu zināmi šādi fakti: to aizliegts injicēt grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, nav veikti eksperimenti ar dzīvniekiem, lai noteiktu vakcīnas iedarbību uz auglību, kā arī nav zināma vakcīnas saderība ar jebkāda veida farmācijas preperātiem. TĀTAD – ŠĀVIENS NEZINĀMAJĀ, TĀPAT KĀ COVID-19 TESTS – PĒC LOTERIJAS PRINCIPA.

 

Tāpat vakcīnas dokumentā, kas paredzēts mediķiem, ir brīdinājums par anafilakses gadījumiem. Anafilakse jeb anafilaktiskais šoks ir nopietna alerģiska reakcija ar ātru attīstīšanos un letālu iznākumu, tās simptomi ietver niezošus izsitumus, kakla pietūkumu un zemu asinsspiedienu; šādā gadījumā cilvēkiem neiesaka injicēt otro vakcīnas devu. Kā iespējamās vakcīnas sekas minēti traucējumi nervu sistēmas darbībā – galvassāpes (ļoti bieži), akūta perifēra sejas paralīze (reti); skeleta-muskuļu un saistaudu problēmas – iekaisums un sāpes locītavās un muskuļos (ļoti bieži); vispārēji traucējumi – sāpes dūriena vietā, nogurums, drebuļi, drudzis (ļoti bieži), apsārtums un pietūkums injekcijas vietā (bieži), slikta pašsajūta (reti); kuņģa-zarnu trakta traucējumi – slikta dūša (bieži); asins un limfātiskās sistēmas traucējumi – palielināti limfmezgli kaklā (reti). Ar pilnu vakcīnas izklāstu var iepazīties ikviens: https://assets.publishing.service.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/948517/Information_for_Healthcare_Professionals_on_Pfizer_BioNTech.pdf. Anglijas valdības sniegtajā informācijā par šo vakcīnu minēti arī iespējama alerģiska reakcija pret kādu no tās sastāvdaļām, kas apdraud cilvēka dzīvību, piemēram, niezoši izsitumi uz ādas, elpas trūkums un sejas vai mēles pietūkums. Vienlaikus ir norādīts, ka neliela saaukstēšanās nav iemesls atcelt potēšanos (https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19/information-for-uk-recipients-on-pfizerbiontech-covid-19-vaccine?fbclid=IwAR2srrwZEuZSBaQsk653WC2urZSTCj3OGmh7a56e5SzB5g2omNg_-VKjEB4).

 

Neatkarīgas vispasaules aptaujas “World vaccine polls” rezultāti parāda reālo cilvēku attieksmi ne tikai pret vakcināciju, bet arī pret šī brīža situāciju pasaulē. 94,32% aptaujāto atzīmēja, ka ir pret obligātu vakcināciju (118 409 balsis), 90,79% atķeksēja, ka nepotēsies pret Covid-19 (111 194 balsis), 89,72% ļaužu atzina, ka valstu reakcija pret kovidu ir sliktāka par pašu vīrusu, 92,26% neatbalsta “lokdaunus” vai militātu iejaukšanos un 93,93% domā, ka oficiālie mediji Covid-19 ir padarījuši par politisku lietu. Tikai 7,45% balsotāju uzticās Pasaules Veselības Organizācijai un 10,15% no visiem aptaujātajiem ir par obligātajām maskām. Apskatīt aptauju un tajā piedalīties vari arī tu! https://www.worldvaccinepoll.com/?fbclid=IwAR1IxhsulVnvY9EGPAlGVzCz_d8aHP8W9yOvuyC0w_3mfgEgy_j6PjHaT-U.

 

Komentāri zem raksta par vakcināciju (oriģinālraksts NOSKAIDROSIM PATIESĪBU PAR VAKCINĒŠANU https://www.facebook.com/marcisj/posts/4172075736143179) pauda gandrīz vienādu nostāju, atšķīrās tikai viedokļu izpausmes veids. Piemēram, ir vairāki cilvēki, kuri uzskata, ka valdības pārstāvjiem vajadzētu būt godīgam paraugam un vakcinēties, pirms to iesaka darīt tautai. “Kariņš un pārējie lai iet un vakcinējas pirmie, lai rāda priekšzīmi tautai,” savu nostāju pauž Ilmārs. Anitas viedoklis ir līdzīgs: “Valsts ierēdņus lai vakcinē pirmos, tad redzēsim rezultātus – pirmo Kariņu, tad Latvijas prezidentu, lai cilvēki ir apmierināti.”

 

Liela daļa no viedokļa paudējiem skaidri paziņoja, ka ir PRET vakcīnu sev un savai ģimenei. Sarmīte uzsver: “Nevakcinēšos es un arī savu ģimeni nevakcinēšu. Sev paredzētās vakcīnas atdodu valdībai. ESMU PRET VAKCINĀCIJU!” “Nevakcinēšos ne es, ne mana lielā ģimene!” tā saka Lāsma. Ina izsaka pamatotas šaubas par vakcīnas drošumu: “Protams, ka nevakcinēšos. Man piemīt veselais saprāts. Pāris mēnešos sastrēbtu vakcīnu bez normālām testēšanām un ar nezināmiem blakus efektiem neviens man nelaidīs iekšā.” “Es arī netaisos vakcinēties! Tā ir mana brīva izvēle, [..] jo es esmu brīvs cilvēks, ne vergs,” ar manāmu sašutumu savu viedokli komentāros pauž Alise. Savukārt, Līva apsver variantus, ko darīs, ja vakcīna ar laiku tiks uzspiesta ar varu: “Katrā ziņā es to netaisos pieļaut – ne sev, ne savai ģimenei. Ja savādāk nevarēs, došos uz laukiem unn atgriezīšos pie senču tradīcijām. Stādīšu un audzēšu pārtiku pati. Darīšu visu, bet pataisīt sevi par zombiju gan neļaušu.”Sigita izsakās ļoti tieši: “Ar lodi pierē lai piespiež!” Laura stāsta par savām izjūtām: “Es netaisos vakcinēties, man jau tāpat tas nepatīk, un kur nu vēl ar ko nezināmu. [..] Parasts vīruss. Man tagad ar visādām ķīmijām būs jāpiešpricē savs ķermenis, jo, redz, ir kārtējā slimība?” Taču Māris ar manāmu nožēlu saka, ka “ir par vēlu, nevajadzēja skriet un taisīt testus, esat paši panākuši vakcinācijas, paceļot statistiku”. Arī Ilze ir pret: “Neparko neļaušu sevī laist šo indi! Es vēl gribu dzīvot!”

 

Interesants stāsts ir Gundaram, kurš, balstoties uz saviem novērojumiem, tagad apšauba valdības noteiktos ierobežojumus, salīdzinot ar esošo situāciju: “No personīgas pieredzes – ir bijuši divi Covid-19 testi, abi negatīvi. Sanāca nodot asins analīzes par antivielām, rezultāts – augsts antivielu daudzums, tātad esmu izslimojis Covid-19. Tas tikai apstiprina to, ka pat neesmu pamanījis, pa kuru laiku paspēju to “izslimot”, kā arī apkārtējie nav saslimuši. Tāpēc, šo visu ņemot vērā, ko pats esmu piedzīvojis, – man rodas iespaids, ka visi šie valdības pieņemtie mēri neatbilst patiesajai bīstamībai. Esmu ticies ar cilvēkiem, strādāju, nav iespējams izvairīties no kontakta, ja vien tev nav dzīves un tu vari iztikt, nedarot fiziskas lietas un kaut kā centies izdzīvot, jo naudu tāpat neviens nedod. Tāpēc ticu, ka šā vai tā visi izslimos, jo pat es esmu to izslimojis bez SPKC vai kāda cita ziņas un bez iespējas to nodot tālāk, jo redzu, ka mani apkārtējie ir veseli. Tā kā ir antivielas – ir imunitāte no tā.”

 

Un vēl ir viedokļi, kas konkrēti nerunā par cilvēku izvēli, bet par to varam secināt paši, izlasot teikto. Piemēram, Daiga dalās: “Mums visiem vajag skaļi paust savu viedokli, lai mēs nekļūtu par šīs vakcinācijas upuriem! Cik esmu runājusi ar mediķiem, viņi saprot, ka šī pandēmija nav pamatota, ka slimnīcas ir tukšas. Bet, kad aicinu atklāti paust savu viedokli, tad viņi atsakās. Visiem ārstiem vajadzētu protestēt pret šo. Un, cik var saprast, viņus nopotēs pirmos!” Arī Inga pauž bažas, ka, viņasprāt, “vakcinēties spiedīs caur darbavietām, vispirms medicīnas darbiniekus”. Dzintra ir norūpējusies par to, ka vakcinācijas darbos tiks iesaistīta armija: “Neviens saprātīgs cilvēks brīvprātīgi nevakcinēsies. Tagad bailes ir par to, vai netiks tas viss darīts piespiedu kārtā. Ar armijas palīdzību.” “Trakākais, ka vakcīnas radīšanā tiek izmantoti abortētu bērnu embriji. Internetā ir informācija, skopa, bet ir,” diezgan nepatīkami pārsteigts ir Reinis. Ilonu uztrauc tas, ka ir cilvēki, kas informāciju iegūst tikai no televīzijas, piemēram, gados veci cilvēki: “Ir daudz cilvēku, kam nav interneta, nav datora, un viņi nezina īstenību, jo, skatoties televīziju, tiešām var pārbīties, ko tur stāsta.” Arīnas viedoklis liek aizdomāties par to, ka ir ļoti jāizvērtē informācija un tas, ko redzi apkārt, pašam: “Traki. Neviens īsti nezina patiesību. Es par sevi varu teikt, ka netaisos skriet pirmā un vakcinēties. [..] Līdz tam arī redzēšu, vai tās vakcīnas nogalina vai ietekmē. Un piespiedu kārtā jau vēl šobrīd neviens neliek vakcinēties. Ja liks, tad domās, ko darīt. Var jau būt, ka vakcīna darbojas tāpat kā gripas vakcīna – daži no viņas saslimst un iegūst imunitāti, pārslimojot. Dažiem viss ir bez simptomiem. Varbūt no šīs ir tādi paši efekti.” Aizdomājoties par šo viedokli, pastāv jautājums, KĀDA IR ATŠĶIRĪBA DABĪGI IZSLIMOT COVID-19 VAI IZMANTOT “BRĪNIŠĶĪGO” IESPĒJU SAŅEMT “DĀVANĀ” LĪDZĪGUS SIMPTOMUS CAUR VAKCĪNU?

 

Marta aicina domāt: “Man gribas ticēt, ka brīdī, kad tiešām sāks ūdens smelties mutē, cilvēki piecelsies. Varbūt daļā sabiedrības neticību par lietu nopietnību rada tas, cik strauji viss notiek. Citi, savukārt, apjūk no informācijas daudzuma. Bet pietiek iziet ārā, pietiek atvērt acis un paskatīties pa logu, un kļūst pavisam skaidrs, ka vairs nekas nav tā, kā bija pusotru gadu atpakaļ. Ir jābūt tiešām naivam, lai noticētu, ka mīļā valsts mūs čubina un sargā. Ja viņi nevienā lietā to nedarīja līdz šim, kāpēc lai tagad kaut kas būtu mainījies?” Noslēgumā Daivara viedoklis: “Mani visvairāk izbrīna tas, ka vīruss jāmeklē piespiedu kārtā, nevis cilvēki paši vēršas pēc palīdzības. Ja jau vīruss būtu tik nāvējošs un bīstams, cilvēkiem nebūtu jāpiespiež ar varu vilkt maskas”. SECINOT, vairāk nekā 60 cilvēki pauda skaidru nostāju PRET vakcināciju, un tikpat daudz cilvēku vēlējās izteikt savu viedokli. Liela daļa aptaujāto atgriezās pie raksta, lai uzzinātu citu teikto un atkārtoti diskutētu par šo tēmu, kas norāda, ka šī būs aktualitāte visa 2021. gada garumā. SPRIEDĪSIM PAŠI UN PIEŅEMSIM PĀRDOMĀTUS LĒMUMUS!

 

KAS NOTIEK PATIESĪBĀ? Pa tiešo no aculieciniekiem. Pa tiešo no tiem, kas paši piedzīvo, redz, dzird, domā un izsaka savus novērojumus un secinājumus.

Stratēģija ir vienkārša. Piedāvāju tēmu par aktuālu problēmu, tendenci, notikumu un aicinu katru rakstīt, komentēt, dalīties ar ierakstu. Pēc tam visa iegūtā informācija tiks apkopota, izdarīti secinājumi un tiks uzrakstīts informatīvs raksts par to, kas tad patiesībā notiek, kāda ir patiesība. Šeit tu vari izteikties, nekādas cenzūras. Runā, ko redzi, dzirdi un domā. Paldies visiem, kas domā, raksta, ir aktīvi! Tas patiesi ir vērtīgi. Esi aktīvs, patiesība padara pasauli labāku!

Paldies visiem, kas izsaka savas domas un palīdz cilvēkiem domāt, nonākt pie objektīviem secinājumiem.

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri