Dalīties:

Ieslēgtie Šanhajas iedzīvotāji: “Mēs mirstam badā!”

Šanhajā jau vairākas nedēļas noteikti ārkārtīgi stingri ierobežojumi, kuru dēļ radušās nopietnas problēmas ar pārtiku. “Mums nav pārtikas! Mēs mirstam badā!”, ar šādiem saucieniem no ieslēgto iedzīvotāju dzīvokļu logiem nesenās vizītes laikā Šanhajā tika sagaidīta Ķīnas vicepremjerministre Sun Čuņlana.
Kādā video redzams, ka Sun Čuņlana, vietējo amatpersonu un policijas ieskauta, uz šiem saucieniem nereaģē.
Lokdauns oficiāli ieviests Šanhajas austrumos, sākot no 28. marta, bet rietumos – no 1. aprīļa. Tomēr saskaņā ar amerikāņu jurista Džareda Nelsona nesenajiem ierakstiem Twitterī, lielākā daļa Šanhajas iedzīvotāju jau no 18. marta ir ieslēgti un nevienam nav atļauts ieiet vai izkļūt no savas mājvietas.
2. aprīlī Nelsons rakstīja: “Šodien ir 16. lokdauna diena, un pārtika ir galvenais, kas satrauc cilvēku prātus. Es vakar piecēlos 6:00, mēģinot iegādāties pārtiku tiešsaistē, taču visu dienu nekas nebija pieejams. Šodien situācija tādi pati.”
Pilsētā vērojama biedējoša aina – tukšas ielas un drons, kas lido garām daudzdzīvokļu ēkām un sniedz norādījumus: “Lūdzu, ievērojiet ierobežojumus. Kontrolējiet savu vēlmi pēc brīvības. Neveriet vaļā logus un nedziediet!”
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri