Dalīties:
Floridas gubernators aicina “apvilkt visus Dieva ieročus” cīņā pret liberāļiem
ASV tuvojas vidustermiņa vēlēšanas, un Floridas štata gubernators DeSantis savā priekšvēlēšanu kampaņā aicinājis iedzīvotājus “apvilkt visus Dieva ieročus”, lai cīnītos pret kreisajiem liberāļiem. Liberāļu politiku viņš apzīmēja kā destruktīvu un aicināja cīnīties pret Džordža Sorosa atbalstītiem prokuroriem, kuri pat aicina nesodīt likumpārkāpējus par noziegumu izdarīšanu.
Gubernators norādīja, ka “mēs neļausim, ka mūsu štatu pārņem liberāļu ideoloģija. Tas nebūs viegli, bet par šo valsti ir vērts cīnīties. Mums jāiestājas par patiesību, lai Floridas štatu saglabātu brīvu”.
DeSantis brīdināja nelolot ilūzijas par gaidāmajām vēlēšanām, jo “mēs nesacenšamies tikai ar kādu politisko partiju vai kandidātu, bet cīnāmies pret nacionālajiem korporatīvajiem medijiem, kuri darīs visu iespējamo, lai iznīcinātu Floridas attīstību”. Floridā pandēmijas laikā tikpat kā nebija ierobežojumu, un tā izcēlās ar ekonomiski daudz labākiem apstākļiem. Daudzi amerikāņi no citiem ASV štatiem, kur tika ieviesti nepanesami ierobežojumi, pandēmijas laikā pārcēlās tieši uz Floridu.
Līdzīga cīņa pret kristīgo vērtību pretiniekiem izpaužas arī mūsu vēlēšanās. Kā redzam, lielā mērā tautas labklājība ir atkarīga no tās vadītāju drosmes, taisnīguma un godaprāta. Florida ir tam lielisks piemērs. Ja balsosi par partiju ar kristīgām un ģimenes vērtībām, arī Latvijā tas būs iespējams!
Dalies ar rakstu:

Komentāri