Dalīties:

Francijas galēji labējo līdere Marina Lepēna izteikusi ierosinājumu Itālijas premjerministrei Meloni apvienot divus konservatīvos blokus Eiropas Parlamentā. Apvienoti labējie spēki varētu kļūt par otru lielāko politisko grupu Briselē un spētu stāties pretī kreiso globālistu vairākumam Briselē.

Par iespējamu konservatīvo partiju apvienošanos Briselē baumas klīst jau vairākus mēnešus, taču lielākā daļa partiju un līderu noraidīja šo ideju kā neiespējamu, ņemot vērā ilgstošu naidīgumu starp dažām dalībpartijām, kā arī galvenās politiskās atšķirības starp grupām. Piemēram, “Eiropas Konservatīvo un reformistu partija” stingri iestājas par Ukrainas apbruņošanu tik ilgi, cik tas būs nepieciešams, savukārt lielākā daļa “Identitātes un demokrātijas” locekļu kā prioritāti izvirza nacionālās intereses un iestājas par diplomātiskiem risinājumiem.

Itālijas premjerministre no savas puses neizslēdza iespēju pieņemt piedāvājumu, lai gan savā sākotnējā atbildē bija diezgan piesardzīga. Intervijā Rai TV tajā pašā dienā Meloni tomēr sacīja, ka viņai nav nekādu sarkano līniju, runājot par potenciālajiem jaunajiem sabiedrotajiem. “Mans galvenais mērķis ir izveidot alternatīvu vairākumu tiem politiskajiem spēkiem, kuri ir valdījuši pēdējos gados. Izveidot centriski labējo vairākumu, kas Eiropā aizsūtīs kreisos opozīcijā,” skaidroja Meloni.

Eiropas Parlamentā jau daudzus gadus politikas noteicējas ir kreisi liberālās partijas. Šajās vēlēšanās pastāv iespēja nomainīt ilgstošo Briseles globālistu politiku pret nacionālo un konservatīvo vērtību atbalstošu politisko vairākumu. Dodies un izdari savu izvēli Eiropas Parlamenta vēlēšanās 8. jūnijā. Tava balss ir svarīga un nozīmīga, nepalaid garām iespēju ietekmēt Eiropas nākotni!

Dalies ar rakstu:

Komentāri