Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

DIEVA LAUVAS UN DIEVA VILKI!

MANAS RUNAS TEKSTS BRĪVĪBAS PROTESTA SAPULCĒ 12.12.2020.

Visi, kuriem ir svarīgs Dievs un Latvija, sauc aleluja! Draugs, dod skaļus aplausus Dievam! Jo Viņš ir mūsu brīvības Autors. Pateicoties Dieva žēlastībai, ir mūsu valsts. Draugi, šodien ir svētku diena. Personīgi es jūtos kā svētkos. Gandrīz deviņus mēnešus mums nav svētku, ne Latvijas valsts svētki, ne kādi citi svētki. Draugi, svētki nav datums, svētki ir tad, kad tauta sanāk kopā šo notikumu vārdā.

Reizēm cilvēki ir samulsuši un jautā, kāpēc es daru to, ko es daru. Kāpēc es esmu mācītājs un nenodarbojos tikai ar Dieva lietām savā baznīcā, savā draudzē? Es gribu atbildēt uz šo jautājumu. Iemesls ir ļoti vienkāršs. Pirmkārt, es esmu kristietis, otrkārt, es esmu savas valsts patriots, esmu latvietis. Man ir goda lieta, pilsoņa pienākums pret savu tautu un pret valsti. Un ne velti mūsu himna skan “Dievs, svētī Latviju!”. Un nav nepareizi, ka cilvēki, kuri ir tālu no Dieva, saka par mums, kristiešiem, ka mēs esam aitas. Viņiem savā ziņā ir taisnība, jo ar savu uzvedību kristieši bieži vien to arī apliecina. Draugi, es gribu šajā jautājumā ieviest nedaudz skaidrības. Bībele saka, ka Jēzus ir Jērs, bet tajā pašā laikā Bībele saka, ka Jēzus ir Lauva no Jūdas cilts. Mēs esam ne tikai pazemīgi kā jēri, draugi, mēs esam Dieva lauvas un Dieva vilki! Mums ir asi zobi un asi nagi! Mūsu goda lieta un mūsu pienākums ir iestāties par savu valsti, jo mūsu brīvības ir apdraudētas. Un neviens neieviesīs kārtību tavā namā, kā vien tu pats.

Mēs nevaram tikai lūgt Dievu un gaidīt, ka Dievs visu darīs mūsu vietā. Mums ir jāsaka savs vārds. Mums ir jārīkojas ar visām likumīgi atļautajām metodēm, lai panāktu taisnību. Un, protams, ka viena no pašām svarīgākajām lietām, kas mums ir jādara, ne tikai tiem, kuri ir ļoti dziļi ticīgi Dievam, bet arī visai tautai, ir jālūdz Dievs. Un, draugi, ne tikai mīkstās lūgšanas: “Dievs, svētī, un, Dievs, palīdzi.” Bībelē, Vēstulē romiešiem, ir rakstīts: “Tā Dieva priekšā, kam viņš ticēja, kas mirušos dara dzīvus un sauc vārdā to, kas vēl nav, it kā tas jau būtu.” Lūgšana nav tikai konkrētu lietu prasīšana Dievam. Lūgšana nozīmē apliecināt to, kas vēl nav, it kā tas jau būtu. Mēs neaprobežojamies ar lūgšanu, mēs apzināmies, ka ir vajadzīgas konkrētas darbības, un tomēr, pirmkārt, mēs iejaucamies velna teritorijā, garīgajā pasaulē un apliecinām to, kas vēl nav, it kā tas jau būtu. Jēzus saka: “Ja tu sacīsi šim kalnam: Celies no šejienes uz turieni, un ticēsi savā sirdī, un nešaubīsies, ka notiks, tad tev tas notiks.”

Tāpēc es aicinu šajā brīdī visiem kopā apliecināt to, kas vēl nav, ka tas notiks. Apliecināsim visi kopā Jēzus Kristus Vārdā. Jebkāda veida ierobežojumi ir atcelti! Obligātās vakcinācijas tiek atceltas! Laulības, kas ir starp vīrieti un sievieti, nevis citādā veidā, ir Satversmē un paliks Satversmē! Mēs apliecinām, ka Vecrīga pavisam drīz būs pilna ar tūristiem! Restorāni un kafejnīcas ir atvērtas! Mēs apliecinām, ka restorāni nevar tikt galā ar tūristu pieplūdumu. Mēs apliecinām, ka nodokļu politika Latvijā būs maziem, vidējiem un lieliem nacionāliem uzņēmumiem draudzīga! Mēs apliecinām, ka sporta pasākumi, reliģijas pasākumi un kultūras pasākumi notiek! Dziesmu svētki, boksa mači ar Mairi Briedi, hokejs ar Rīgas “Dinamo”, pilna arēna “Rīga”. Mēs apliecinām, ka mēs dzīvosim Dieva svētītā, brīvā, suverēnā Latvijas republikā, ar brīviem cilvēkiem. Mēs apliecinām, ka mūsu valdība kalpo tautai. Mūsu valdībai ir jābīstās Dieva un jāievēro Bībeles principi, un jāievēro cilvēktiesību principi. Mēs apliecinām, ka valdība ieklausās un seko šiem principiem. Mēs apliecinām, ja valdība nevēlas sekot šiem principiem, mēs atlaižam šādu valdību. Dievs svētī Latviju! Tu esi Dieva lauva un Dieva vilks!

VIDEOhttps://www.youtube.com/watch?v=qQ_-wBsYC9s&ab_channel=KristusPasaulei

 https://www.facebook.com/marcisj/videos/4203372639680155

DIEVA LAUVAS UN DIEVA VILKI!

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri