Dalīties:

Zviedrijas premjere sāk atzīt liberālās migrācijas politikas kļūdas

Pēc Lieldienu nemieriem, kuros liela dalība bija imigrējušajiem Zviedrijas iedzīvotājiem un kuru rezultātā aptuveni simts policistu guva ievainojumus, zviedru liberālā premjere ir atzinusi imigrācijas politikas izgāšanos.
28.aprīļa preses konferencē Zviedrijas premjerministre Magdalēna Andersone atzinusi, ka pēdējo divu dekāžu imigrācijas politika ir izraisījusi bandu pieaugumu un bīstamas paralēlas sabiedrības veidošanos. 2015.gadā, kad notika migrācijas krīze, zviedru sociāldemokrātu valdība uzņēma proporcionāli visvairāk imigrantus Eiropā.
Lai gan valdība ir ignorējusi šīs politikas kritiķus, tagad tiek atzītas daudzās problēmas, kuras radījusi neveiksmīga migrācijas politika. Piemēram, pieaugošā bandu vardarbība un rekordlielu noziegumu skaits, īpaši tikumības jomā.
Vēl aizvien Latvijas un Eiropas liberālās valdības vēlas veicināt migrāciju, neaizstāvot nacionālās intereses. Pašreizējā Ukrainas bēgļu krīze ir pierādījusi, ka konservatīvās sabiedrības ir gatavas daudz vairāk darīt, lai aizstāvētu grūtībās nonākušos, bet liberāļu atbalstītā migrācija ir izraisījusi noziedzību un globalizāciju.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri