Dalīties:

Ziemeļvalstu pētījumsPopulārā vīrusa vakcīnas palielina miokardīta risku

Pfizer un Moderna vakcīnām ir lielāka miokardīta un perikardīta iespējamība, liecina apjomīgs pētījums Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Zviedrijā, kurā piedalījās vairāk kā 23 miljoni cilvēku.
Respondentiem tika konstatēti 1077 miokardīta un 1149 perikardīta gadījumi (81% no tiem bija vakcinēti), it īpaši vīriešiem no 16 līdz 24 gadiem. Salīdzinājumā ar nevakcinētiem tas ir 5 reizes vairāk pēc Pfizer vakcīnas un 15 reizes vairāk pēc Modernas.
ASV Pārtikas un zāļu aģentūra apgalvo, ka vakcinācijas ieguvumi atsver riskus, tomēr šis apgalvojums tiek apstrīdēts. Nekādā gadījumā nav jāakceptē vakcīna, kas izraisa sirds bojājumus, ņemot vērā faktu, ka lielai daļai cilvēku vīrusa simptomi ir mazāki par saaukstēšanos.
Pentagona Aizsardzības medicīniskās epidemioloģijas datu bāze liecina, ka pērn ASV bija vērojams drastisks pieaugums tādām diagnozēm kā hipertensija (2181%), neiroloģiskie traucējumi (1048%), multiplā skleroze (680%), krūts vēzis (487%) , sieviešu neauglība (472%), migrēna (452%), olnīcu disfunkcija (437%) un sēklinieku vēzis (369%) salīdzinot ar pēdējo piecu gadu vidējiem rādītājiem.
Jāpiebilst, ka vairāk nekā 150 pētījumos atklāts, ka dabiskā imunitāte pret populāro vīrusu ir līdzvērtīga vai spēcīgāka par vakcīnām.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri