Dalīties:

Youtube “kļūdaini” cenzē nākamās Itālijas premjeres runu

Uzņēmumam Google piederošā platforma YouTube nesen cenzēja video ar Itālijas vēlēšanu uzvarētājas un iespējamās premjerministres Džordžijas Meloni runu, jo videoklips it kā esot “pārkāpis kopienas vadlīnijas”. Lai gan video ierakstīts jau 2019.gadā, tas netraucēti atradās platformā līdz pat septembra vidum. Tomēr situācija mainījās pēc Meloni uzvaras vēlēšanās, kad viņas runas ieraksts tika izplatīts daudzās platformās un ieguva milzu popularitāti. Tad YouTube pamanīja, ka video, kā izrādās, ir “pārkāpis” noteikumus, un tas tika izņemts. Tomēr, tā kā video ierakstam bija pievērsta pastiprināta sabiedrības uzmanība, YouTube nācās atzīt, ka video noņemts kļūdaini, tas nepārkāpj kopienas vadlīnijas un ir atjaunots platformā.
Džordžia Meloni savā uzrunā 13.Pasaules ģimeņu kongresā Itālijā ne tikai aizstāvēja dabisko ģimeni, un kristīgo identitāti, bet arī kritizēja jauno politisko, sociālo un ekonomisko lietu kārtību: “Viss, kas nosaka mūsu identitāti, tagad, izrādās, ir mūsu ienaidnieks, tādēļ liberāļi uzbrūk nacionālajai, reliģiskajai, dzimuma un ģimenes identitātei. Es vairs nedrīkstu sevi definēt kā itālieti, kristieti, sievieti, māti, nē. Man ir jābūt pilsonim X, dzimumam X, vecākam Nr.1, vecākam Nr.2. Man ir jābūt ciparam, jo, kad es būšu tikai cipars, kad man vairs nebūs identitātes vai sakņu, es būšu ideāls vergs, kas pārtiek no finanšu spekulantu žēlastības, tad es būšu ideāls patērētājs.”
Redzams, ka ne tikai Latvijā mediji kalpo liberālajai ideoloģijai un apkaro konservatīvo skatījumu. Tomēr ar vēlēšanu palīdzību ir iespējams mainīt situāciju valstī!
Dalies ar rakstu:

Komentāri