Dalīties:

Valdība atceļ sertifikātus tirdzniecībā un daudzviet darbavietās, palielina atļauto cilvēku skaitu pasākumos

Šīs dienas valdības sēdē tika pieņemts lēmums no 1.marta veikalus vairs nedalīt epidemioloģiski drošos un nedrošos, lai gan spēkā paliek prasība tirdzniecības vietā nodrošināt 15 kvadrātmetrus uz pakalpojuma saņēmēju.
Tāpat, ļoti būtiskas izmaiņas noteiktas saistībā ar nodarbinātības jautājumu. Valdība lēma, ka sākot no 1. marta darba veikšanai vairs nebūs nepieciešams v#kcin#cijas vai pārslimošanas sertifikāts, izņemot sociālās aprūpes, veselības, izglītības u.c. nozarēs, kur darbiniekiem ir tiešs kontakts ar klientiem, kā arī darba vietās, kur darba devējs pieprasa sertifikātu. Minētais dokuments būs arī joprojām nepieciešams, lai apmeklētu publiskus pasākumus.
No 1. marta tiks atcelti arī atsevišķi ceļošanas ierobežojumi, tostarp valstis vairs nedalīs riska grupās. Ieceļojot Latvijā joprojām būs spēkā prasība uzrādīt sertifikātu.
Tāpat ir nolemts palielināt maksimālo cilvēku skaitu privātos pasākumos iekštelpās līdz 50, bet ārā līdz 100 cilvēkiem, kā arī palielināt apmeklētāju skaita prasību organizētos pasākumos līdz 3000 cilvēkiem (visdrīzāk tikai ar sertifikātiem).
Pievienojies Dieva Lauvas
 
 
 
Dalies ar rakstu:

Komentāri