Dalīties:

Vai vēlēšanas bija godīgas?

👉1. Vairāk kā 50 vēlēšanu novērotāji bija mani atbalstītāji, kuri ziņoja, ka tehniski viss notika godīgi. Uzskatu, ka ar pašu balsošanas procesu un skaitīšanu viss bija kārtībā. Šīs vēlēšanas parādīja cilvēku reālo izvēli.
👉2. Savukārt, pirmsvēlēšanu aģitācija bija absolūti negodīga. Opozīcijas partijām parādīties masu medijos bija faktiski neiespējami, jo tie lielākoties ir varas kontrolē. Jāņem vērā arī uzpūsto valsts aparātu, kam pārmaiņas nav vajadzīgas.
👉3. Drošības jautājums. Kariņa vara bija izvēlējusies stratēģiju – visi, kas nav ar viņiem, ir Kremļa atbalstītāji. Liberālā vara veiksmīgi izmantoja Krievijas iebrukumu Ukrainā un nodarbojās ar cilvēku iebiedēšanu – ja jūs vēlēšanās nebalsosiet par mums, tad jūs izvaros krievu karavīri, apmēram tā. Pat ejot uz vēlēšanu iecirkņiem, tur karājās 2 karogi – Latvijas un Ukrainas. Un pat pēdējā dienā, kad visa aģitācija bija aizliegta, valdošā vara izdarīja tik zemisku gājienu visos ziņu kanālos izplatot tik absurdus melus, kas pārkāpa visas robežas.
👉4. Vēlēšanas no tehniskās viedokļa bija godīgas, bet pats priekšvēlēšanu posms bija ar ļoti negodīgu, gandrīz necaursitamu konkurenci. Lai izlauztos cauri varas ar mediju un sistēmas palīdzību radītajam mūrim, bija jāpieliek gandrīz pārcilvēciskas pūles, ko mēs arī izdarījām, iegūstot 9 vietas Saeimā, izdzenot no varas pozīcijām Bordānu, Muižnieci, Pabriku un Pavļutu! Es uzskatu, mēs izdarījam maksimumu un rezultāts ir redzams. Tas ir tikai sākums. Latvija pirmajā vietā!
Dalies ar rakstu:

Komentāri