Dalīties:
‼️Vai “Patiesības ministrija” – “rečekisti” gatavajos “labot” smadzenes cilvēkiem, kad vīrietis tiks saukts par vīrieti un sieviete par sievieti, kad māte tiks saukta par māti un tēvs par tēvu, nevis vecāks nr.1 un vecāks nr.2?!
👉Ulda Pīlēna izteikumi par ģimenes izpratni kā laulību starp vīrieti un sievieti atbilst Satversmes garam. Kad 2005.gadā Satversmē iekļāva grozījumus par laulību kā savienību starp vīrieti un sievieti, tad likumprojekta anotācijā bija noteikts, ka laulības definīcijas grozījumi nepieciešami, lai saglabātu tradicionālo uzskatu gan par laulību, gan par ģimeni.
Satversmes tiesas 2020.gada 12.novembra spriedums, kas tiek izmantots, lai apšaubītu tradicionālo ģimenes izpratni Satversmē, bija pretrunā ar līdzšinējiem Saeimas balsojumiem.
👉Likumdevējvaras pārziņā(Saeimas) ir jautājums par ģimenes jēdziena izpratni tiesību sistēmā, tādēļ nav atbalstāma ne liberālu tiesnešu, ne mediju traktējums par ģimenes izpratni.
Saeimā ir konservatīvo deputātu vairākums un tieši Pīlēna un Rinkēviča attieksme pret ģimenes vērtībām būtiski ietekmēs tālāko viendzimuma attiecību legalizācijas virzību.

 

Dalies ar rakstu:

Komentāri