Dalīties:

Vai oficiālie dati par populārā vīrusa nāves gadījumiem Lielbritānijā ir korekti?

Šis jautājums ir nodarbinājis sabiedrību jau kopš pandēmijas sākuma un, kā ziņo Lielbritānijas medijs The Mail on Sunday, atbilde ir negatīva – dati nav korekti. Nesen ir ticis atklāts, ka 25% statistikā iekļauto vīrusa nāves gadījumu galvenais cēlonis tomēr nav bijis populārais vīruss.
Oficiālie iemesli ir vairāki. Viens no tiem ir haotiskais veids, kā pandēmijas laikā tika reģistrēti mirstības gadījumi. Arī vīrusa diagnosticēšanai izmantoto testu neprecizitāte, jo, kā pierādījies, testi uzrāda pozitīvu arī tiem, kuri nav inficēti. Tāpat aizdomas pastiprina daudzie apgalvojumi no pacientu radiniekiem, kas miruši no kādas neārstējamas slimības, bet pēc nāves tika pieskaitīti vīrusa upuriem. Turklāt arī atbildīgie mediķi paši atzinuši, ka skaitļi ir tikai aptuveni.
Tas nozīmē, ka daudzi, iespējams, bija spiesti nevajadzīgi pašizolēties un arī to, ka ticis izkropļots patiesais pandēmijas mērogs. Tātad, var secināt, ka Apvienotās Karalistes biedējošie nāves gadījumi, kas tika pārraidīti katru dienu TV, bijuši maldinoši un pārspīlēti. Un, domājams, citās valstīs, ieskaitot Latviju, situācija varētu būt līdzīga.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri