Dalīties:

Tieši viens mēnesis palicis līdz Eiroparlamenta vēlēšanām 8.jūnijā, kad Latvijas pilsoņi atdos savas balsis par deputātiem, kuriem būs jāpārstāv savas valsts un iedzīvotāju intereses Eiropas Parlamentā (EP). No Latvijas tiks ievēlēti 9 deputāti, bet kopējais EP deputātu skaits, kuru nosaka pirms katrām vēlēšanām, būs 720.

Kā liecina SKDS veiktā aptauja aprīļa beigās, lielākā daļa balsstiesīgo Latvijas iedzīvotāju, visticamāk, piedalīsies vēlēšanās. No visiem aptaujātajiem 29,5% norādījuši, ka noteikti piedalīsies, bet vēl 34,3% pauduši, ka vairāk ticams, ka dosies vēlēt.

Tas, kādi deputāti tiks ievēlēti, noteiks arī Eiropas politisko kursu nākamajos piecos gados. Šobrīd izskatās, ka, pateicoties nacionālajām un konservatīvajām partijām, arvien izteiktāka kļūst Eiropas virzība uz labo “flangu” jeb politiskajiem spēkiem, kuri ir pret globālismu un imigrāciju. Tādas valstis kā Polija, Ungārija, Itālija, Nīderlande, Francija, Austrija un Slovākija, daļēji arī Vācija un Zviedrija šajā ziņā ir līderpozīcijās.  Arī partija “Latvija pirmajā vietā”, kas pārstāv kristīgās un konservatīvās vērtības, ir iesniegusi savu kandidātu sarakstu ar spēcīgiem un pieredzējušiem politiskajiem un viedokļu līderiem – Vili Krištopānu, Lindu Liepiņu, Ramonu Petraviču, Maiju Armaņevu un citiem.

Vēlēšanu lielais jautājums ir tāds: Cik sliktu rezultātu uzrādīs “Jaunā Vienotība”? Pēdējo mēnešu valsts izsaimniekošanas un korupcijas skandāli varas partiju ir ieveduši ļoti nepatīkamā situācijā.

Šajās vēlēšanās ir svarīgi, lai ikviens balsstiesīgais dodas vēlēt, citādi Latvijas intereses Eiropā turpinās pārstāvēt liberālās un kreisās partijas. Konservatīvām un nacionālām partijām ir potenciāls kļūt par vadošo spēku Eiropā, nomainot Briseles globālistus. Tomēr, vai tas notiks, būs atkarīgs tikai no Latvijas un citu Eiropas valstu pilsoņu lēmuma balsojot.

Dalies ar rakstu:

Komentāri