Dalīties:

Vācijas konservatīvā partija “Alternative für Deutschland” (AfD), iesniegusi parlamentā priekšlikumu par hormonu un pubertāti bloķējošu medikamentu pilnīgu lietošanas aizliegumu nepilngadīgajiem.

Savu priekšlikumu frakcija pamato ar faktu, ka bērnu un jauniešu vidū strauji pieaugusi tā sauktā dzimuma disforija jeb dzimumidentitātes traucējumi. Turklāt ir pieckāršojies to ambulatoro klīniku skaits, kas ārstē šos traucējumus ar pubertāti bloķējošiem medikamentiem, starpdzimuma hormoniem un dažos gadījumos arī dzimuma maiņas operācijām.
AfD parlamentārās grupas vadītāja vietniece Beatrikse fon Štorka apsūdzējusi valdības aģentūras un masu medijus par “kopīgu darbu”, lai psiholoģiski manipulētu ar bērniem, mudinātu viņus veikt ķīmisku kastrāciju, fizisku sakropļošanu un ieviestu sabiedrībā genderideoloģiju. Savā Twitter kontā fon Štorka uzdeva jautājumu: “Vai veselam vīrietim vajadzētu amputēt kāju, ja viņš identificējas kā “trans-vienkājains”? Vai tomēr vajadzētu censties ārstēt viņa garīgās veselības problēmu?” Jāpiebilst, ka arī Zviedrijas Nacionālā veselības un labklājības padome paziņojusi, ka riski, kas saistīti ar hormonālo medikamentu terapiju bērniem un pusaudžiem, ir daudz lielāki par iespējamajiem ieguvumiem. Tāpat ASV Floridas štata Medicīnas padome 4.novembrī pieņēma likumu, kas aizliedz ārstiem izrakstīt pubertāti bloķējošus medikamentus un veikt dzimummaiņas operācijas nepilngadīgajiem.
Dalies ar rakstu:

Komentāri