Dalīties:

Uzņēmēji slēdz veikalus liberālās pilsētās noziedzības dēļ 

Amerikas mazumtirdzniecības veikalu tīkls “Target” nolēmis slēgt deviņus veikalus demokrātu pārvaldīto štatu pilsētās pieaugošās noziedzības dēļ. Veikali tiks slēgti Ņujorkā, Sanfrancisko, Portlendā un Sietlā. “Mēs nevaram turpināt darbu, jo zādzības un organizētā mazumtirdzniecības noziedzība apdraud mūsu komandas un pircēju drošību un neveicina ilgtspējību biznesu”, teikts uzņēmuma paziņojumā. “Target” izpilddirektors prognozējis, ka zādzības “samazinās uzņēmuma rentabilitāti par vairāk nekā 500 miljoniem dolāru salīdzinājumā ar pagājušo gadu”. Uzņēmuma zaudējumi šajā fiskālā gadā varētu sasniegt 1,2 miljardus dolāru.

Nacionālā mazumtirdzniecības federācija nesen paziņojusi, ka mazumtirgotāji savos veikalos piedzīvo nepieredzēti lielu zādzību pieaugumu kopā ar agresīvu noziedzību, un situācija kļūst tikai sliktāka. Ja 2021. gadā mazumtirgotāji piedzīvoja 93,9 miljardus dolāru lielus zaudējumus, tad pagājušajā gadā zādzības dēļ zaudējumi bija 112,1 miljardi dolāri. 

Arī citi uzņēmumi, kā piemēram AT&T, Nordstrom un citi paziņojuši, ka pamet Sanfrancisko, jo krasi mainījušies “iepirkšanās paradumi” un dramatiski pieaugusi noziedzība. Lielā mērā tas noticis, pateicoties Kalifornijas štata valdības lēmumam faktiski dekriminalizēt zādzības līdz 950 dolāriem. Simtiem uzņēmumu, tostarp Starbucks un Nike, pēdējos gados ir pametuši arī demokrātu vadīto Sietlu nekontrolētās noziedzības un vardarbības dēļ. Policija uzskata, ka demokrātu politika, kas liedz tiesnešiem ieslodzīt zagļus vai pieprasīt drošības naudu, neatkarīgi no tā, cik reizes zagļi ir izdarījuši noziegumu, lielā mērā ir veicinājusi zādzību un vardarbības pieaugumu.

Dalies ar rakstu:

Komentāri