Dalīties:

Tramps zaudē tiesas prāvu par Twitter konta bloķēšanu

Pēc iebrukuma Kapitolijā Donalda Trampa Twitter konts tika bloķēts, par ko bijušais ASV prezidents vērsies Sanfrancisko tiesā, taču viņa prasība pret Twitter noraidīta.
Tramps tiek apsūdzēts par kūdīšanu uz iebrukumu Kongresa ēkā Vašingtonā 2021. gada janvārī, tādējādi pārkāpjot tiešsaistes tīkla noteikumus. Tas attiecas arī uz eksprezidenta apgalvojumiem par vēlēšanu rezultātu falsificēšanu, ko viņš izvirzīja tieši pirms 6.janvāra notikumiem Kapitolijā.
Pirms bloķēšanas Trampam bija vairāk nekā 88 miljoni Twitter sekotāju un viņš šo platformu izmantoja kā politiskās komunikācijas platformu. Jāpiemin, ka 2021. gada jūlijā Tramps iesūdzēja tiesā arī Twitter, Facebook, Google un YouTube par pārkāpumiem attiecībā uz vārda brīvību.
Jautājums ir, vai Tramps varētu atgriezties sociālajā platformā pēc tam, kad Twitter pārņemis tehnoloģiju miljardieris Elons Masks. Tramps gan apgavojis, ka Twitterī atgriezties nevēlas. Tomēr viņa dalība platformā varētu būt nozīmīga 2024. gada ASV prezidenta vēlēšanās.
Šis ir Kalifornijas tiesas ne jaunās Twitter vadības lēmums. Redzēsim, vai Maska darījums pārpirkt kompāniju rezultēsies ar vārda brīvības paplašināšanos arī attiecībā uz bijušo prezidentu.
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri