Dalīties:

Telegram dibinātājs Pāvels Durovs par Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Tulkojums no viņa angļu valodas profila:
“Ja jūs sekojat līdzi manam profilam, tad ziniet, ka manas dzimtas saknes no mammas puses ir Kijevā. Viņas meitas uzvārds ir Ivaņenko — ukraiņu, un līdz pat šim brīdim mums ir daudz radu, kuri dzīvo Ukrainā. Tāpēc šis traģiskais konflikts ir personīgs gan man, gan Telegram.
Daži cilvēki šaubas, vai Telegram ir drošs ukraiņiem, jo es kādreiz dzīvoju Krievijā. Ļaujiet man paskaidrot šiem cilvēkiem, kā beidzās mana karjera Krievijā.
Pirms deviņiem gadiem es biju Krievijā un Ukrainā populārākā sociālā tīkla VKontakte ģenerāldirektors. 2013. gadā Krievijas Federālais drošības dienests (FSB) man pieprasīja izsniegt Ukrainas VKontakte lietotāju personas datus, kuri protestēja pret prezidentu.
Es atteicos izpildīt šo prasību, jo tas nozīmētu pārdot Ukrainas lietotājus. Pēc tam mani atlaida no uzņēmuma, ko es pats biju dibinājis, un es biju spiests izbraukt no Krievijas.
Es zaudēju savu kompāniju un savu māju, taču es to būtu darījis vēlreiz – bez šaubām. Es ar lepnumu smaidu, kad pārlasu savu 2014. gada publikāciju VKontakte, kur ir parādītas ieskenētas FSB pavēles un mana atbilde uz tām – suns ar kapuci.
Kad es atteicos izpildīt šīs prasības, likmes bija ļoti augstas man personīgi. Es turpināju dzīvot Krievijā; gan mana komanda, gan mana iepriekšējā kompānija tāpat atradās šajā valstī.
Kopš tā brīža pagāja daudz gadu. Daudz ir mainījies: es vairs nedzīvoju Krievijā, tur vairs nav manu uzņēmumu un darbinieku. Taču viens paliek nemainīgs: es aizstāvu mūsu lietotāju intereses, neskatoties ne uz ko. Viņu tiesības uz privāto dzīvi ir svētas. Tagad — vairāk, nekā jebkad.”
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri