Dalīties:

Saeimai nosūtīts Latvijas kristīgo baznīcu vadītāju aicinājums saistībā ar Civilās savienības likumprojektu

Desmit Latvijas kristīgo baznīcu vadītāji Saeimai 22.martā nosūtījuši “Aicinājumu saistībā ar Civilās savienības likumprojektu”.
Apzinoties nepieciešamību stiprināt ģimenēs tēva lomu, Latvijas Nacionālās attīstības plāna 2021.–2027. gadam rīcības virzienā “Stipras ģimenes paaudzēs” tika ietverts uzdevums: Ģimenes kā vērtības stiprināšana sabiedrībā, pie kura gadu tika aktīvi strādāts, pieaicinot nevalstiskās organizācijas un baznīcu pārstāvjus.
Aicinājumā teikts: “Tādēļ pārsteigumu un neizpratni sagādāja Civilo Savienību Likuma (CSL) projekts, kas 1. februārī tika iesniegts apspriešanai Saeimas komisijās. Iepazīstoties ar Civilās savienības likumprojektu, ir redzams, ka tas būtiski neatšķiras no savulaik Saeimā skatītajiem un noraidītajiem Dzīvesbiedru un Partnerattiecību reģistrācijas likumprojektiem. Tas tiek piedāvāts gan heteroseksuāliem, gan viena dzimuma pāriem.”
Baznīcu pārstāvji aicina Saeimas deputātus atbalstīt tikai tādu likumprojekta redakciju, kas stiprinās ģimenes un vienos mūsu sabiedrību.
PIevienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri