Dalīties:

Pretēji liberāļu domām – tikumība izglītībā neveicina HIV izplatību

Vairāki liberāli Saeimas deputāti ir piedāvājuši atcelt tikumības pantu Izglītības likumā. Viena no likumprojekta iesniedzējiem, Anda Čakša, ir norādījusi, ka viens no iemesliem, kādēļ atteikties no iestrādātajām tikumības normām, ir HIV statistika Latvijā un skolēnu neizpratne par šiem jautājumiem. Bet statistika liecina, ka notiek tieši pretējais! Tieši tajās valstīs, kur izglītības saturā ir liels uzsvars uz liberālu seksuālo izglītību un netiek atbalstīta tikumīga audzināšana, piemēram, Vācijā, jauniešu īpatsvars, kas inficējas ar HIV, ir lielāks.
Kopš tikumības noteikumu pieņemšanas 2015. gadā HIV infekciju skaits Latvijā ir samazinājies. Ja 2015.gadā jauni saslimšanas gadījumi visās vecuma grupās bija 393, tad 2020. gadā vien 257.
Iespējams, ka “tikumības grozījumi” nav tiešā veidā ietekmējuši HIV saslimstības samazinājumu, tomēr ir svarīgi norādīt, ka liberāļi izmanto absurdus argumentus, lai panāktu tradicionālo ģimenes vērtību iznīcināšanu un to atbalstītāju demonizēšanu. Ar šo priekšlikumu varas partijas nekritiski parāda, ka viņu mērķis ir izmainīt Latvijas nākamo paaudzi – bērnus. Vai mēs to pieļausim?!
Pievienojies Dieva Lauvas
Dalies ar rakstu:

Komentāri