Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

POLICISTA GRĒKSŪDZE: SĀKU KAUNĒTIES PAR TO, KA ESMU AMATPERSONA
Šo iesūtīja šodien reāls cilvēks, reālā amatā. Atstāju tekstu bez izmaiņām un labojumiem. Dalies, vērtē ,komentē.
Arī visām aizsargājošajām iestādēm šobrīd ir ļoti saspringts laiks ar visiem ierobežojumiem.
Šobrīd ir tā, ka jābraukā pārbaudīt kā noziedzniekus mājās cilvēkus vai ievēro ierobežojumus un sēž karantīnā. Kādreiz tā pārbaudīja tikai tos, kuriem ir tāds drošības līdzeklis piemērots, par nozieguma izdarīšanu. Maiņas laikā ir jāpārbauda veikali vai viss tiek ievērots un, protams, par to ir jāatskaitās ziņojumu veidā par izdarīto.
Šobrīd ir pastiprinājusies noziedzība, slepkavības, zagšana, pašnāvības, jo nav izejas cilvēkiem, konflikti ģimenēs, kas beidzas bieži vien letāli. 🙁 Cilvēki jūk prātā un daudz tiek vesti uz Tvaika ielu. Cilvēki ir kļuvuši ļauni. Ir notikumi citrreiz, ka iedomājos, ka paldies, Dievam, ka tajā rajonā nestradāju es. Esot darbā, Tu pat nezini, vai aiziesi mājās un vai aiziesi, bez kādiem miesas bojājumiem.
Ir izsaukumi uz tām pašām vietām, kur ir viss kārtībā, bet kādam ļoti kaut kas nepatīk un ir jāizmanto resursi, lai brauktu uz turieni. Vai izsaukumi uz veikaliem, ka kāds nav tajā maskā vai nav pārvilcis pār degunu (pareizi). Aizbraucot, protams, tas cilvēks sen ir aizgājis.
Man grūti ir strādāt garīgi, ja ir jāspiež cilvēkiem kaut kas.
Bieži ir izjūtama agresija no cilvēku puses par to, kas man kā amatpersonai ir jādara vai jāaizrāda. Un arī ir dažādi ka agresija beigās jau ir no abām pusēm. Kādreiz ir bijusi nepatika, bet tagad man pat ir nepatīkami braukt mājās formas tērpā, lai kāds nesabojā mašīnu.
Tagad maiņa sanāk 13 h un tad nu tās 13h ir jāpavada maskā, jo esi visu laiku kopā ar kolēģiem. Ārā ar cilvēkiem pasākumos maskā jābūt, tagad ir aukstais laiks un elpot auksto gaisu vairākas stundas vienā maskā, hmmm, noteikt saslimt nevar. 🤔
Nu nav tā, ka visi baigi apmierināti darīt to, ko saka. Citam tūlīt pensija, citam vienīgais iztikas avots. Ka bieži vien no kolēģiem viens otru stučī par kaut kādām lietām. Arī savā starpā notiek šķelšanās.
Pagaidām ir labi, ka nav tādu nemieru un policija netiek iesaistīta agresīvā veidā kādus piketus pārtraukt utt.
Bet skatoties, kas notiek apkārt, kā tiek policija iesaistīta, cik ilgi mums būs viss mierīgi un tie mazie piketiņi, kas ir miermīlīgi. Cik tad ilgi būs LV tā, ka viss pa mierīgo?
Man grūti iedomāties, ka aizejot uz darbu, man tik pateikt, un pašai jāizvēlas kurā pusē būšu tautas (draugu, ģimenes) vai kā amatpersonai, kas ir devusi zvērestu, paklausīt pavēlēt, bet tajā pat laikā par tautas interesēm.
Godīgi es jau sāku kaunēties par to, ka esmu amatpersona un skatos citas profesijas darbu. Pat nav nekādas vēlmes iet uz darbu.

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri