Dalīties:

Policija nopratina sievieti par uzlīmes nofotografēšanu

Anglijā, Vestjorkšīras reģionā, policija ieradās mājās pie 73 gadus vecas pensionāres un nopratināja viņu saistībā ar “ne krimināla rakstura naida incidentu”. Sieviete, kura pirms aiziešanas pensijā strādāja par sociālo darbinieci, bija nofotografējusi uz ielas uzlīmi ar uzrakstu “Nepieļaujiet vīriešu atrašanos telpās, kas paredzētas tikai sievietēm”, raksta The Daily Telegraph. Uzlīme bija piestiprināta uz transpersonu atbalstoša plakāta.
Tā kā uzlīmes vēstījums pilnībā sakrita ar pensionāres pārliecību, ka transpersonas, kuras dzimušas kā vīrieši, nedrīkst izmantot telpas, kas paredzētas tikai sievietēm, piemēram, ģērbtuves, viņa uzlīmi bija nofotografējusi ar savu tālruni, lai parādītu to mājiniekiem. Sieviete bija šokā, kad dažas dienas vēlāk pie viņas mājās ieradās policisti, sakot, ka šis gadījums tiek uzskatīts par naida noziegumu un nolasīja lekciju par to, cik sensitīvs ir šis jautājums un ka līdzīgas darbības var izraisīt sabiedrības protestu un nemierus. Policija sievieti bija meklējusi un atradusi, izmantojot videonovērošanas kameru ierakstus.
Šādas policijas darbības notiek tikai dažus mēnešus pēc tam, kad valdība paziņoja, ka ir “dziļi nobažījusies par ziņojumiem par policijas nepamatotu iesaistīšanos politiskajās domstarpībās”. Tā vietā, lai policija cīnītos pret kriminālnoziegumiem un sargātu savu pilsoņu drošību, tā nodarbojas ar konservatīvo viedokļu apkarošanu.
Vestjorkšīrā ir otrs augstākais noziedzības līmenis Lielbritānijā, turklāt saskaņā ar oficiālajiem datiem, vairāk nekā 90% lietu šajā reģionā netiek atrisinātas.
Dalies ar rakstu:

Komentāri