Dalīties:
Pirms gada, 12.aprīlī, notika manis organizēts protesta pasākums “Ģimenes vērtību atbalstam” pie Brīvības pieminekļa tradicionālās ģimenes aizsardzībai. Pasākumā ar plakātiem piedalījās simtiem cilvēki un ar uzrunām uzstājās mācītāji, politiķi un sabiedriskie aktīvisti. Pasākums bija nozīmīgs solis atklājot sabiedrības attieksmi pret ģimenes un laulības izpratnes izmaiņām.
13. Saeima bija mēģinājusi ieviest Civilās savienības likumu, lai legalizētu viendzimuma attiecības, tomēr līdz ar ievērojamu sabiedrības pretestību, 3.lasījumā likums netika pieņemts, jo konservatīvās partijas nepiedalījās balsojumā, noraujot kvorumu.
14. Saeimā ir konservatīvo partiju vairākums, tādēļ četras reizes Saeimas un komisiju sēdēs ir noraidījusi liberālo partiju mēģinājumus ieviest viendzimuma attiecību legalizāciju. Saeima nav atbalstījusi Civilās savienības likumu un kolektīvo iesniegumu “Par visu ģimeņu tiesisko aizsardzību”. Šis pasākums bija daļa no kopīgi paveiktā, lai šodien būtu šāds pozitīvs rezultāts. Taču cīņa nav beigusies. Tai pašā laikā jaunā tieslietu ministre gatavo jaunu likumumu. Partnerattiecību regulējums nebūs viens likums, bet gan vairāku likumprojektu pakotne, pie kā Tieslietu ministrija pašlaik strādā, intervijā Latvijas Radio pastāstīja ministre Inese Lībiņa-Egnere (“Jaunā Vienotība”).
Dalies ar rakstu:

Komentāri