Dalīties:

“Pfizer” bijušais viceprezidents un galvenais zinātnieks Maikls Jedons (Michael Yeadon) nācis klajā ar paziņojumu, ka šobrīd ir pār vēlu glābt visus, kuriem ir veikta vakcīna pret C19. Viņš aicina tos, kuri vēl nav saņēmuši nāvējošo injekciju, cīnīties par cilvēku un viņu bērnu dzīvībām.

Pasaulē pazīstamais imunologs turpina aprakstīt procesu, kas, viņaprāt, nogalinās lielāko šī brīža pasaules iedzīvotāju daļu. Uzreiz pēc pirmās potes saņemšanas 0,8% cilvēku mirst divu nedēļu laikā.

Izdzīvojošo vidējais dzīves ilgums ir divi gadi, bet tas sarūk ar katru “šāvienu”. Tiek izstrādātas papildu vakcīnas, kas pasliktinās konkrētu iekšējo orgānu darbību, tostarp, plaušas, sirdi un smadzenes.

Divu desmitgadu laikā iepazīstoties ar farmaceitiskā giganta “Pfizer” funkcijām, izpētes mērķiem un izstrādājumiem, profesors Jedons ir nonācis pie secinājuma, ka šodienas vakcinācijas režīma gala mērķis var būt tikai masveida demogrāfiskā iznīcināšana, kas liks visiem pasaules kariem kopā izskatīties pēc Miki Peles piedzīvojumiem.

Miljardiem cilvēku jau tika nolemti drošai, nemainīgai un mokošai nāvei. Jebkurš cilvēks, kurš ir saņēmis vakcīnu, mirs priekšlaicīgi, un trīs gadi vēl ir optimistiska prognoze, cik ilgi viņi vēl spēs izdzīvot.

Avots

 

Dalies ar rakstu:

Komentāri