Dalīties:

Pēkšņi miris bijušais Nacionālās futbola līgas (NFL) spēlētājs, profesionāls futbolists Uče Nvaneri, kurš pandēmijas laikā bija aktīvs populārā vīrusa pošu fans un aicināja likt cietumā tos, kuri nevēlējās potēties.

38 gadus vecais futbolists spēlēja “Džeksonvilas Jaguārs” komandā. Viņš tika atrasts miris savas sievas mājās Lafajetas pilsētā, Indiānas štatā 30.decembrī. Autopsijas provizoriskie rezultāti liecina par iespējamu sirdslēkmi, līdzīgi kā daudziem gados jauniem sportistiem.
Nvaneri aktīvi iestājās par obligātajām potēm, tai skaitā bērniem. Savā Twitter kontā 2021. gada septembrī futbolists rakstīja: “Pēc iespējas ātrāk ir jāievieš obligātās potes un pošu pases. Mēs katru dienu redzam, ka bērni mirst nepotēto egoisma dēļ. Riska grupā ir arī grūtnieces. Ir jāsargā dzīvības. Potēm ir jābūt obligātām. Jāliek cietumā ikviens, kurš atsakās potēties.” Tāpat sportists izsmēja tos, kuri kritizēja sejas maskas. ASV vien laika posmā no 2021. gada marta līdz 2022. gada martam spēles laukumā ar neizskaidrojamām sirds problēmām sabrukuši vairāki simti sportisti. Protams ar kov potēm tam nav nekāda sakara!?
 
 
 
Dalies ar rakstu:

Komentāri