Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Share
Twitter
Dalīties
Dalīties

PATIESĪBA PAR COVID HISTĒRIJU
 
Beidzot ir noticis! Apkopota informācija un tapis raksts no sērijas: Noskaidrosim patiesību.
Laikā, kad Latvijas medijos dominē ziņas par covid-19 straujo izplatību, arvien jauniem ierobežojumiem un vakcīnu kā vienīgo glābiņu no šīs pandēmijas, vēlējos uzzināt, ko par to visu domā sabiedrība jeb cilvēki man apkārt. Tāpēc savā Facebook profilā uzdevu vairākus jautājumus, lai aicinātu cilvēkus aizdomāties, vai tiešām mums ir tik ļoti jābaidās no covid-19 vīrusa, cik pamatoti ir šie ārkārtas situācijas ierobežojumi, kāpēc vajadzīga piespiedu masku nēsāšana, kas notiek sabiedrībā šajā laikā, kad daudzi zaudē darbu un iztikas līdzekļus, vai mediji atspoguļo objektīvu informāciju un citus.


Atbildes sniedza gandrīz 200 cilvēki, no kuriem liela daļa min, ka ierobežojumi ir pārāk stingri un nav pamatoti, jo šī slimība acīmredzami nav bīstamāka par citām un medijos sniegtā informācija ir pārspīlēta, neobjektīva un pat melīga. Viņi atklāj, ka nepazīst nevienu, kas būtu smagi saslimis vai miris no covid-19. Cilvēki uzskata, ka piespiedu masku nēsāšana ir kontroles simbols, kas veselam cilvēkam absolūti nav nepieciešams, ka situācija Latvijā un pasaulē var tikt pielīdzināta milzu teātra izrādei, kur viss tiek mākslīgi inscenēts, lai iegūtu kontroli pār sabiedrību un pat veidotu totalitāru režīmu. Cilvēki atzīst, ka jūtas apjukuši, iebiedēti un nezina, ko gaidīt turpmāk, jo redz, ka valdībai nerūp tautas labklājība. Īpaši smagi šīs mediju iedvestās bailes un stress skar gados vecus cilvēkus, kas jau tā ikdienā jūtas nedroši un apdraudēti. Tiek minēti arī piemēri, kad nav laicīgi saņemta medicīniskā palīdzība ārkārtas situācijas dēļ un palūgts rakstīt atlūgumu, jo cilvēks atteicies valkāt masku darbā, kur tas iepriekš nav bijis vajadzīgs.


Ir arī otra grupa cilvēku, kas uzskata, ka medijos paustā informācija ir patiesa, masku valkāšana samazina vīrusa izplatību un valdības noteiktie ierobežojumi ir pamatoti, jo covid-19 vīruss ir bīstams cilvēku veselībai un dzīvībai. Tomēr šie cilvēki min arī to, ka paklausa visiem noteikumiem, jo uztraucas, ka valdība varētu noteikt vēl stingrākus un ilgstošākus ierobežojumus, ja sabiedrība nedarīs to, ko viņiem liek. Tātad, viņi baidās par savu nākotni, tāpēc izvēlas paklausīt norādēm, cerot, ka tas nesīs pozitīvu rezultātu. Tāpat, šo uzskatu piekritēji aktīvi uzbrūk tiem, kas apšauba par covid-19 sniegtās informācijas patiesumu un valdības lēmumus. Viņi tiek apsaukāti par neizglītotiem, jocīgiem un norādīts uz viņu stulbumu, jo pauž atšķirīgu viedokli.


Varam secināt, ka covid-19 histērija ir veicinājusi arī sabiedrības šķelšanos, sadalot to divās grupās ar samērā pretējiem viedokļiem un atšķirīgu pārliecību. Mēs ikviens varam izdarīt savus secinājumus par to, kas patiesībā notiek Latvijā un pasaulē šīs pandēmijas laikā, ieklausoties dažādos viedokļos, analizējot faktus un saglabājot vēsu prātu.


Tēma no, kuras tapa šodienas apkopojums šeit:
NOSKAIDROSIM PATIESĪBU PAR COVID HISTĒRIJU!
//www.facebook.com/

Paldies visiem, kas izsaka savas domas un palīdz cilvēkiem domāt, nonākt pie objektīviem secinājumiem.


Drīzumā:
NOSKAIDROSIM PATIESĪBU PAR NOTIEKOŠO MEDICĪNAS IESTĀDĒS
//www.facebook.com/

 

KAS NOTIEK PATIESĪBĀ?
Pa tiešo no acu lieciniekiem. Pa tiešo no tiem, kas paši piedzīvo, redz, dzird, domā un izsaka savus novērojumus un secinājumus.
Stratēģija ir vienkārša. Atveru tēmu par aktuālu problēmu, tendenci, notikumu un aicinu katru rakstīt, komentēt, dalīties ar ierakstu. Pēc tam visa iegūtā informācija tiks apkopota, izdarīti secinājumi un tiks uzrakstīts informatīvs raksts par to, kas tad patiesībā notiek, kāda ir patiesība.
Šeit tu vari izteikties, nekādas cenzūras. Runā, ko redzi, dzirdi un domā.
Paldies visiem, kas domā, raksta, ir aktīvi! Tas patiesi ir vērtīgi. Esi aktīvs, patiesība padara pasauli labāku!


/Mārcis Jencītis/

 
 

 

 

Share
Tweet
Dalīties
Dalīties
Dalies ar rakstu:
Share
Tweet
Telegram
WhatsApp

Komentāri